Firma Custo Pol S.A. poszukuje

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-11-22
telefon kontaktowy 512355177
ogłoszenie zamieścił kadry
stanowisko głównej/-ego księgowej/-ego
wynagrodzenie netto 6000
pracodawca Custo Pol S.A.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

CUSTO POL SA producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV
prowadzi rekrutację na stanowisko:
Główna/y Księgowa/y
Miejsce pracy: ul. Parkowa 31 Wykroty (powiat bolesławiecki)
Opis stanowiska:
• prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
• sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
• sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych
• sporządzanie wewnętrznej sprawozdawczości
• bieżące monitorowanie i kontrola rozliczeń z US
• monitorowanie i kontrola operacji księgowych
• monitorowanie, kontrola oraz wprowadzanie zmian w zakresie obiegu dokumentów księgowych
• nadzór nad przestrzeganiem zasad określonych w polityce rachunkowości Spółki
• opracowanie i wprowadzanie zmian w polityce rachunkowości Spółki
• współpraca z biegłym rewidentem, bankami i instytucjami finansowymi
Od kandydata oczekujemy:
• wykształcenia wyższego z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
• co najmniej 4- letniego doświadczenia na stanowisku głównego księgowego
• biegłej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków (wraz z aktualnymi zmianami)
• doświadczenia zawodowego w spółkach produkcyjnych
• ukończonych kursów specjalistycznych z zakresu rachunkowości i podatków, w tym kurs na głównego księgowego
• umiejętności organizacji pracy zespołu i delegowania zadań
• rzetelności, dokładności, terminowości w zakresie realizacji zadań
• wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
• znajomości systemu ERP
• elastyczności oraz wykazywania własnej inicjatywy
• mile widziana znajomość języka angielskiego/francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim
• ubezpieczenie grupowe
• opiekę medyczną MEDICOVER

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie.