Dom w Suszkach

cena 2 200 000,00 zł
lokalizacja Suszki, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2023-06-08
ogłoszenie zamieścił iivonka
powierzchnia (m²) 650
lokalizacja Suszki

budynek mieszkalno-usługowy o pow. ok 650 m2 położony w Suszkach, Gm. Bolesławiec
powierzchnia działki 1200 m2
Budynek trzykondygnacyjny gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej lub zamieszkania.Budynek posadowiony jest na ogrodzonej działce. W skład nieruchomości wchodzi także sąsiednia działka. Łączna powierzchnia gruntu wynosi 12 arów.
- Przyziemie z osobnym wejściem posiada około 160 m2. W skład tej kondygnacji wchodzi kuchnia z jadalnią, salon, sypialnia, garderoba, duża łazienka z toaletą.
- Parter, tu znajdują się dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami. Pierwsze mieszkanie posiada kuchnię z jadalnią, hol, salon, sypialnię, łazienkę oraz gabinet. Drugie mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, łazienkę, sypialnię oraz hol. Powierzchnia około 190 m2.
- Pierwsze piętro to kuchnia, WC, salon i 6 niezależnych pokoi z łazienkami. Powierzchnia tej kondygnacji wynosi około 140 m2.
Wejście na pierwsze piętro posiada osobną przeszkloną klatkę schodową.
Budynek posiada własną kotłownię z piecem wyposażonym w podajnik na ekogroszek.
Nieruchomość położona w centralnej części wsi przy głównej trasie prowadzącej do Jeleniej Góry nr 297.Zlokalizowana jest przy trasie prowadzącej do miejscowości turystycznych i znanych ośrodków zimowych.Odległość od miasta Bolesławiec około 7 km.
WAŻNE INFORMACJE:
Budynek został zmodernizowany po 2010 roku. Wymieniona została cała stolarka (okna oraz drzwi) na drewniane.Wykonano nową konstrukcję dachową wraz z dachówką.Budynek został ocieplony, wykonano nową elewację.
Teren jest w całości ogrodzony - piaskowiec i metaloplastyka.Brama prowadząca na posesję otwierana jest pilotem. Na posesję prowadzą także dodatkowe dwie bramy umożliwiające wjazd.
Kompleks jest w pełni umeblowany i przygotowany do prowadzenia działalności.
Wyposażony jest w system alarmowy oraz monitoring.Podgrzewanie wody użytkowej zapewnia pompa ciepła.

Możliwa zamiana mieszkanie , nieruchomość …
Kontakt telefon, SMS, whatsup +31 6 26 16 61 34
Biurom nieruchomości -dziękuję

Reklama