Sprzedam ostatnie mieszkanie w promocyjnej cenie!!!

cena 429 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2023-03-07
telefon kontaktowy 605436373
ogłoszenie zamieścił szefdd
powierzchnia (m²) 65
liczba pokoi 3
lokalizacja Marcinkowskiego
rok budowy 2021
rodzaj zabudowy pozostałe

Nowe bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, balkonem, garażem i komórką lokatorską.
Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej położone w prestiżowej okolicy w Bolesławcu – ul. Marcinkowskiego 10 C/2.
Dom w zabudowie bliźniaczej o prostej formie bryły, z wygodnym układem funkcjonalnym. Budynek przykryty jest dwuspadowym dachem. Elewacje wykończono nowocześnie, z wykorzystaniem tynku w dwóch kolorach oraz naturalnych okładzin. W segmencie mieszczą się dwa lokale mieszkalne, zlokalizowane na osobnych kondygnacjach (mieszkanie na I piętrze 64,87 m2). Do mieszkania prowadzi niezależne wejście zewnętrzne, osłonięte nowoczesnym zadaszeniem. Na wygodę użytkowania lokalu na I piętrze pozytywnie oddziałuje zastosowana w projekcie wysoka ścianka kolankowa (możliwa adaptacja poddasza). Funkcję otwartej strefy dziennej pełni salon połączony poprzez aneks jadalniany z kuchnią możliwą do wymknięcia. Pomieszczenia prywatne to dwie ustawne sypialnie. W mieszkaniu zadbano o odpowiednią ilość powierzchni do przechowywania, zarówno w wiatrołapie, holu, jak i pokojach można zamontować pojemne szafy. W dostępnej z holu łazience zamontowano piec gazowy (oszczędne ogrzewanie podłogowe, rolety okienne sterowane elektrycznie). Mieszkańcy lokalu mają dostęp do strefy relaksu na świeżym powietrzu, tę funkcję pełni przestronny balkon oraz ogród około 86m2.
Oferta dotyczy mieszkania na pierwszym piętrze w stanie deweloperskim, lewy segment bliźniaka wraz z garażem 15,53m2, komórką lokatorską 3,42 m2 i ogrodem około 86m2.
Cena mieszkania o powierzchni 64,87 m2 z prywatnym ogrodem wynosi 429.000 zł + garaż z komórką lokatorską oraz z ogrodem 50.000zł.
Kupujący nie płaci PCC.
Kontakt: Małgorzata tel. 605436373

Reklama