WIKĘD-Producent drzwi zewnętrznych

cena 1,00 zł
lokalizacja Luzino, wejherowski, POMORSKIE
data dodania 2022-11-12
telefon kontaktowy 587386660
ogłoszenie zamieścił martyna54

WIKĘD to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji stolarki okienno-drzwiowej i konstrukcji aluminiowych. Siedziba firmy znajduje się w Luzinie w województwie pomorskim. Istniejemy na rynku od wielu lat. Uzyskaliśmy mnóstwo znakomitych nagród, w tym kilkukrotnie nagrodzono naszą firmę tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes.

Obecnie przedsiębiorstwo posiada 350 pracowników, posiada przeszło 2500 punktów dystrybucyjnych. Mamy w zasięgu nowoczesny park maszynowy, niepowtarzalne laboratorium technologiczne. Nad procedurą zautomatyzowanej produkcji czuwa fachowy system produkcyjny. Stosujemy ciągłą oraz szczegółową kontrolę jakości.

Współdziałamy tylko i wyłącznie z najlepszymi. Do tworzenia stolarki stosujemy materiałów otrzymywanych przez głównych producentów stali, aluminium, profili PCV a także okuć, szkła. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta, oferujemy w sposób sumienny nasze produkty. Wybierając nasze produkty zyskujecie Państwo pewność ochrony na długi czas a także gwarancję wysokiej jakości wykonania.

W laboratorium technologicznym nasi profesjonaliści monitorują odporność drzwi na wiele uwarunkowań, odtwarzając ekstremalne warunki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Reklama