asystent spedytora / bez doświadczenia

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-08-01
telefon kontaktowy 501872250
ogłoszenie zamieścił mp trans
stanowisko asystent spedytora / bez doświadczenia
wynagrodzenie netto 3500
pracodawca MP TRANS
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Firma Transportowa MP TRANS Marcin Pitera jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną,
działającą na rynku Unii Europejskiej od wielu lat.

Zakres obowiązków:
• Pomoc w organizacji procesu transportu;
• Bezpośrednie wsparcie działań spedytora w procesie realizacji zadań;
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji;
• Kontakt i współpraca z innymi działami;
• Współpraca z klientami i podwykonawcami firmy;
• Współpraca z przewoźnikami – weryfikacja statusów dostaw.

Wymagania:
* Chęć rozwoju w branży logistycznej;
* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
* Umiejętność pracy w zespole;
* Dyspozycyjność.

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę + premia;
* Wdrożenie od podstaw w system pracy;
* Możliwość szybkiego awansu w strukturach przedsiębiorstwa;
* Stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia;
* Pracę w godzinach I zmiana: 08:00-16:00;
II zmiana: 16:00 - 00:00;
III zmiana: 00:00 – 08:00 od pn. – do pt.
* Imprezy integracyjne;
* Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy;
* Ciągły rozwój i poszerzenie wiedzy w branży transportowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 501 872 250 lub przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected]