Praca na produkcji bez doświadczenia - od 4000 pln - od zaraz !

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-07-28
telefon kontaktowy 717000489
ogłoszenie zamieścił staffing pro
stanowisko Monter / Pracownik produkcji
wynagrodzenie netto 4000
pracodawca Staffing Pro Sp. z.o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Poszukujemy kandydata gotowego do zdobycia doświadczenia na stanowisku Monter/Pracownik Produkcji

Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive.

Miejsce pracy : Strefa ekonomiczna WYKROTY

Co dajemy :

Na start dostaniesz 25,50 zł brutto

Szkolenia certyfikowane na techniczne stanowiska w branży automotive

U nas znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy bezpośrednio u klienta!

Możesz otrzymać bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów

Możesz skorzystać z bezpłatnych szkoleń językowych oraz bezpłatnej opieki zdrowotnej

Dofinansujemy dojazdy do pracy
- dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
- karta Multisport
- premia za polecenie kandydata do pracy 500 zł
- premia w wysokości 500 zł po przepracowaniu 6 miesięcy
-obiady w kantynie pracowniczej od 6 zł

Zobacz czym będziesz zajmować się na co dzień. Branża automotive,

pozytywnie Cię zaskoczy i rozwinie umiejętności.

A teraz zerknij na swoje obowiązki:

Samodzielnie wykonasz pracę na stanowisku pracy

Wykonasz prace montażowe, obsłużysz maszyny i urządzenia

Przezbroisz maszynę, wymienisz narzędzia

Przeprowadzisz drobne prace konserwatorskie

Wykonasz pracę zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż,

ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii

Czego oczekujemy:

Wykształcenia minimum zawodowego,

Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi i zdolności manualnych

Umiejętności czytania rysunku technicznego (mile widziana)

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij poniższy formularz a oddzwonimy w ciągu 24 h.