zatrudnię na stanowisko- samodzielna księgowa/księgowy

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-07-21
telefon kontaktowy 517246863
ogłoszenie zamieścił opiekamjcare
stanowisko Samodzielna Księgowa/Księgowy
pracodawca MJ CARE
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO- SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW KSIĘGOWEJ/KSIĘGOWEGO

• Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
• Ewidencja zdarzeń gospodarczych (sprzedaż, zakupy, dokumenty wewnętrzne, wyciągi bankowe)
• Wprowadzanie, weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Przygotowywanie listy płac
• Rozliczanie składek ZUS
• Bieżące reagowanie na zmiany przepisów podatkowych, niezbędnych do prawidłowego rozliczania działalności firmy

WYMAGANIA

• Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• Wyższe lub średnie wykształcenie ekonomiczne (finanse, rachunkowość)
• Doświadczenie w pracy z systemem Insert Rewizor Nexo Pro
• Praktyczna znajomość prawa podatkowego, przepisów kadrowo-płacowych oraz zasad księgowości
• Systematyczność, dokładność, samodzielność w wyznaczaniu i realizacji zadań
• Znajomość pakietu MS Office
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności
• Partnerskie relacje i przyjazną kulturę pracy
• Niezbędne narzędzia pracy

Więcej informacji pod nr.tel.:
517-246-863