Pracownik produkcji/ do 5300 zł brutto/ 4 brygady/ bez doświadczenia

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-07-22
ogłoszenie zamieścił anna-d-trenkwalder
stanowisko Pracownik produkcji- lakiernia
wynagrodzenie netto 3943
pracodawca trenkwalder
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k) - lakiernik środek

Wymagania:

nie wymagamy doświadczenia- wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!
gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym, praca po 12h (3 dni pracujesz, 3 dni odpoczywasz!)
zdolności manualne - umiejętność pracy z drobnymi elementami,
samodzielność, dokładność, odpowiedzialność,
motywacja i chęć do pracy,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywna znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

efektywny proces wdrożenia na nowym stanowisku pracy,
stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
wynagrodzenie 5100-5300 zł brutto (podstawa +premia),
pracę w systemie 4-brygadowym- będziesz miał więcej czasu wolnego,
możliwości rozwoju i awansu- chętnie w Ciebie zainwestujemy,
prywatną opiekę medyczną Medicover,
grupowe ubezpieczenia na życie Unum,
kartę MultiSport,
dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka obcego,
dofinansowanie do obiadów oraz napoi gorących,
ZFŚS (świadczenia świąteczne, urlopowe, wsparcie w trudnych sytuacjach),
premie za polecenie osoby do pracy – do 2400 zł,
aktywny program Sugestii,
pracę w młodym, dynamicznym zespole, w dużej, międzynarodowej firmie.

Opis stanowiska:

praca zgodnie z instrukcjami na stanowisku pracy i wymaganiami jakościowymi,
minimalizowanie przestojów produkcyjnych związanych ze zmianą materiałów lakierniczych,
zapewnienie ciągłości produkcji (przygotowanie farby na czas),
terminowa realizacja zadań,
ciągłe doskonalenie i udział w warsztatach Kaizen,
dbanie o porządek w miejscu pracy – 5S,
przestrzeganie zasad BHP.

Czekamy na Ciebie! Aplikuj już dziś :)
aplikacja przez link poniżej:

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.