Opiekun klienta w branży logistycznej

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-06-23
telefon kontaktowy 884200342
ogłoszenie zamieścił paass logistyka
stanowisko Opiekun klienta
wynagrodzenie netto 1
pracodawca Paass Logistyka Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Opiekun klienta

Twój zakres obowiązków
• Przygotowywanie i realizacja zapytań ofertowych
• Regularny monitoring i analiza rynku
• Utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi Klientami firmy
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Realizacja planu działań dla klientów firmy (spotkania, prezentacje)

Nasze wymagania
• Znajomość rynku, konkurencji, trendów, zmieniających się potrzeb klienta w branży Logistycznej
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży logistycznej)
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
• Zdolności organizacyjne: efektywne zarządzanie swoim czasem pracy, odpowiedzialność i wysoka dbałość o detale
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Prawo jazdy Kat. B

To oferujemy
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet opieki medycznej
• Ubezpieczenie grupowe na życie
• Pracę w zespole ekspertów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] bądź kontakt tel. 884200342