Stodoła do adaptacji

cena 399 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-10-11
telefon kontaktowy 697850936
ogłoszenie zamieścił renata-konopka
powierzchnia (m²) 400
lokalizacja Zabobrze

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem gospodarczym - stodołą w miejscowości Bolesławiec na ulicy Zabobrze. Budynek gospodarczy nadaje się do adaptacji na cele mieszkaniowe lub do prowadzenia usług nieuciążliwych.

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Powierzchnia działki : 1036 m2
Powierzchnia budynku - ok 400 m2

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: oznaczony symbolem G - MWn :

1. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa niska , rozumiana jako budynek wielorodzinny ( w rozumieniu przepisów odrębnych) lub zespół takich budynków, wraz z urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią
2. Przeznaczenie równorzędne - zabudowa jednorodzinna ( w rozumieniu przepisów odrębnych) wraz z urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią
3. Przeznaczenie uzupełniające - usługi nieuciążliwe, ograniczone do pracowni, biur i gabinetów w ramach działalności gospodarczej prowadzonej w wyodrębnionej na ten cel części budynku stanowiącej nie więcej niż 30% powierzchni całkowitej tego budynku.

Nieruchomość znajduje się w szybko rozwijającej się i spokojnej części miasta Bolesławiec. W okolicy domy jednorodzinne, nowo powstające osiedla , oraz dużo firm usługowy.

Zapraszam na prezentację.
Wynagrodzenie dla biura wynosi wyłącznie strona sprzedająca!

Cena : 399 000 zł

Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Reklama