Kierownik zmiany

lokalizacja Trzebień, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-09-08
telefon kontaktowy 728962555
ogłoszenie zamieścił stropy
stanowisko Kierownik zmiany
wynagrodzenie netto 7000
pracodawca Skobierski Stropy Sp. K.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Firma Skobierski Stropy w Trzebieniu, zajmująca się prefabrykacją prefabrykatów żelbetonowych, poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWNIK ZMIANY,
Obowiązki:
Organizacja pracy polegająca na:
1) Planowaniu produkcji,
2) Zamawianiu materiałów do produkcji,
3) Nadzorze realizacji produkcji,
Oferujemy:
Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na stanowisku dającym możliwość samorealizacji oraz rozwoju w kierunku produkcji prefabrykatów żelbetowych, doskonalenia umiejętności zarządzania ludźmi jak i zdolności organizacyjnych.
Wymagania:
1) Wykształcenie minimum średnie techniczne
2) Umiejętność czytania rysunku technicznego
3) Umiejętność planowania i organizacji pracy
4) Umiejętność zarządzania ludźmi
5) Obsługa komputera
6) Znajomość środowiska EXCEL
Mile widziane:
1) Wykształcenie w kierunku budowlanym
2) Doświadczenie w prefabrykacji betonu

Kontakt pod numerem tel. 728-962-555 oraz osobisty w siedzibie firmy ul. Bolesławiecka 11 Trzebień.