Na wynajem duży dom w Bolesławcu w całości lub jako wyodrębnione lokale/

cena 5 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-09-12
telefon kontaktowy 605064186
ogłoszenie zamieścił pawełchruszcz
powierzchnia (m²) 200
lokalizacja Ceramiczna

Biuro nieruchomości Activ oferuje na wynajem dom o powierzchni 200 m2 w Bolesławcu z dużym tarasem oraz garażem w bryle budynku. Budynek ma trzy kondygnacje, wspólną klatkę schodową z osobnym wejściem do dwóch możliwych do wyodrębnienia na potrzeby najmu lokali. Budynek usytuowany jest na 7 arowej działce w spokojnej części Bolesławca. Niedaleko znajduje się przystanek autobusowy oraz sklep spożywczy.
Istnieje możliwość wynajęcia domu w całości lub jako dwóch wyodrębnionych lokali.
• Pierwszy z lokali – usytuowany na parterze budynku - składa się z 4 pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Lokal jest umeblowany i przeznaczony pod wynajem łącznie z dwustanowiskowym garażem znajdującym się pod lokalem. Lokal jest ogrzewany piecem węglowym znajdującym się w kotłowni. Miesięczny czynsz najmu 3000 zł/miesiąc plus kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.
• Drugi lokal do wynajęcia mieści się na pierwszym piętrze budynku wraz z poddaszem i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju oraz dużego tarasu wraz z urządzonym dwupokojowym poddaszem z aneksem kuchennym oraz łazienką. Lokal jest ogrzewany piecem gazowym. Miesięczny czynsz najmu 2000 zł/miesiąc plus kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.
Dom można wynająć w całości (czynsz w kwocie 5000 zł/ miesiąc lub jako każdy z wyodrębnionych lokali (ceny czynszu wskazane w opisie lokali).
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Zapraszamy do kontaktu i REZERWACJI!
www.activ.boleslawiec.pl
Bolesławiec ul. Piaskowa 19
Paweł Chruszcz tel. 605 064 186
Emil Milewski tel. 667 669 704

Reklama