Praca w Czechach

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-08-30
telefon kontaktowy 734121537
ogłoszenie zamieścił ania
stanowisko Monter
wynagrodzenie netto 5000
pracodawca Ania
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie
forma zatrudnienia Pełny etat

Pracownik montażu (m/k) Czechy – bez doświadczenia

Miejsce pracy: Mladá Boleslav

Obowiązki:
• montaż elementów plastikowych,
• kontrola wizualna części,

Wymagania:
• zdolności manualne,
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
• chęć relokacji do Czech (Mladá Boleslav),
• dojazd we własnym zakresie do miejsca pracy: Mladá Boleslav - Czechy,
• znajomość języka polskiego lub czeskiego,

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat z pełnym pakietem ubezpieczenia zdrowotnego i socjalnego,
• wynagrodzenie 22 425 KC brutto miesięcznie, wynagrodzenie z dodatkami do 31 000 KC brutto miesięcznie,
• atrakcyjne bonusy: m.in. po 3 miesiącach pracy bonus w wysokości 5 000 kc, po pół roku 7 000 kc,
• dodatki za pracę na popołudniowych zmianach, nocnych, weekendowych, wydajnościowe i wiele innych!
• darmowe zakwaterowanie w pobliżu firmy lub dopłatę do własnego mieszkania,
• bony żywieniowe,
• urlop 25 dni,
• możliwość rozwoju, wzięcia udziału w kursach zawodowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:
734 121 537 lub e-mailowo: [email protected]

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.