Kamienica w centrum miasta

cena 2 984 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2023-04-28
telefon kontaktowy 697850936
ogłoszenie zamieścił renata-konopka
powierzchnia (m²) 938
lokalizacja Bolesławiec

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypiętrową kamienicę z lokalami usługowymi położoną w ścisłym centrum miasta Bolesławiec.

INFORMACJE PODSTAWOWE:

Powierzchnia działki - 588 m2
Powierzchnia zabudowy budynku - 938 m2
Ilość lokali użytkowych w piwnicy -13
Ilość lokali użytkowych na parterze - 2
Ilość lokali użytkowych na 1 piętrze - 12
Ilość lokali użytkowych na 2 piętrze - 11
Ilość lokali na 3 piętrze -10
Piwnica - 215,18 m2

Ilość kondygnacji - 5

Na każdym piętrze budynku znajduje się toaleta do wspólnego użytku. Wejście do budynku od głównej ulicy z miejscem na szyldy i reklamę.
Ogrzewanie na wszystkie lokale w budynku z pieca gazowego znajdującego się w kotłowni w piwnicy, które obsługuje firma zewnętrzna.
Część lokali już wynajmowana( najem długoterminowy). Nieruchomość jest uzbrojona we wszystkie media miejskie. Kamienica ma duży potencjał inwestycyjny i dochodowy.

Kamienica zlokalizowana w sercu miasta. W pobliżu park, dworzec pkp, urzędy, pełna infrastruktura handlowo-usługowa i wiele firm usługowych.

Miasto Bolesławiec utożsamiane jest jako Miasto Ceramiki. Coroczne Święto Ceramiki przyciąga wielu turystów z całego świata. Bolesławiec to nie tylko dynamicznie rozwijające się miasto pod względem turystyki , a również idealne miejsce do inwestowania - prężnie rozwijające się strefy ekonomiczne.

Zapraszam na prezentację !!!

CENA : 650 000 EURO

Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca !!

Osoba prowadząca:
Renata Konopka
tel. 697 850 936
[email protected]

Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Reklama