Dom w zabudowie bliźniaczej! Najnowsza inwestycja!

cena 619 900,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-11-03
telefon kontaktowy 572344551
ogłoszenie zamieścił magdalenarz.
powierzchnia (m²) 112
lokalizacja Zabobrze

MSR Nieruchomości Przedstawia pierwsze w Bolesławcu nowoczesne osiedle domów z płaskim dachem.
Inwestycja ZABOBRZE Park to nowoczesne i komfortowe domy zlokalizowane w kameralnej i dobrze skomunikowanej części miasta Bolesławiec. Osiedle będzie składało się z 40 domów.
W I etapie wybudowanych zostanie 8 domów z garażem w bryle budynku i miejscem parkingowym przed budynkiem. Każdy dom o powierzchni 112 m2 będzie składał się z dwóch kondygnacji mieszkalnych. Na parterze znajdą się: przestronny salon z kuchnią (31,4 m2), łazienka (3,3 m2), wiatrołap (3,9 m2), garaż (16,4 m2), a na piętrze łazienka (4,8 m2) oraz 4 sypialnie (11,4 m2, 10,8 m2, 9,9 m2, 11,3 m2) LUB 3 sypialnie i garderoba. Wyjątkowy komfort i optymalizację/oszczędność kosztów ogrzewania zapewnią elektryczne rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy oraz nowoczesny, indywidualny, wielofunkcyjny kocioł gazowy. Domy posiadają ogródki z częścią rekreacyjną o regularnym kształcie. Wszystkie budynki oddane zostaną w podwyższonym stanie deweloperskim. Ogłoszenie dotyczy domu o powierzchni 112 m2 z garażem oraz miejscem parkingowym, na działce o powierzchni 259 m2.
Termin realizacji IV kwartał 2022 roku.

W niedalekiej odległości znajdują się placówki edukacyjne (przedszkole, szkoła podstawowa), sklep spożywczy, market, tereny sportowo-rekreacyjne, ścieżka przy rzece Bóbr, zbiornik wodny, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na terenie którego dostępne są baseny, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej oraz korty tenisowe.

ZABOBRZE Park to osiedle domów stworzone specjalnie dla miłośników kameralnego stylu życia z dala od miejskiego zgiełku. Nowoczesna zabudowa, wysoki standard wykończenia i przyjazna okolica sprawiają, że jest to wymarzone miejsce do życia. Materiały i wizualizacje zamieszczone w ogłoszeniu mają charakter poglądowy, roślinność, umeblowanie, wyposażenie, zabudowa tarasu i pojemników na odpady stanowią tylko element aranżacji.

Reklama