Działka rolna 12,33 HA! Agroturystyka!

cena 1 390 000,00 zł
lokalizacja Szczytnica, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-10-24
telefon kontaktowy 572344551
ogłoszenie zamieścił magdalenarz.
powierzchnia (m²) 123300
lokalizacja Szczytnica

MSR Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gospodarstwo agroturystyczne – gospodarstwo rolne o powierzchni 12,33 HA. Na działce znajdziemy dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 270 m2. Na posesji znajduje się również budynek produkcyjny o powierzchni 400 m2 wraz z budynkiem, w którym prowadzona jest agroturystyka o powierzchni 200 m2.

Budynek produkcyjny wybudowany w technologii tradycyjnej w roku 1930, pozostała część obiektów dobudowana w roku 1980r. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, podjazd przed domem wyłożony kostka brukową. Pięknie zagospodarowany teren wokół domu, nasadzenia drzew i krzewów, oczko wodne oraz wiata ogrodowa.

Super dochodowa inwestycja dla inwestora pokoje w budynku agroturystyki w pełni wynajęte, jak również budynek produkcyjno- magazynowy. Budynek przeznaczony pod agroturystykę składa się z 5 pokoi wraz z łazienkami oraz aneksami kuchennymi. Daje to możliwość przyszłemu właścicielowi przejęcie całego biznesu bez konieczności przerwy działalności agroturystycznej.
Na dzień dzisiejszy właściciel powiększa lokale agroturystyczne o budynek, który przynależy do obiektów.

W budynku mieszkalnym zamontowano okna PCV wraz z roletami. Dach został pokryty podwójną blachodachówką na którym zamontowano solary.
Nieruchomości ogrzewane są piecem dwufunkcyjnym gazowym oraz dodatkowo w domu znajduje się ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepła.

Na powierzchnię domu składają się:
PARTER:
- pomieszczenia gospodarcze
- łazienka
- kuchnia
- pokój dzienny z wyjściem na taras
- pokój z kominkiem
- korytarz

PIERWSZE PIĘTRO:
- korytarz z wyjściem na balkon
- salon
- sypialnia
- pokój dzienny
- łazienka z prysznicem, wanną i WC
- kuchnia z jadalnią
- zimowy ogród(oranżeria) z wyjściem na balkon

PODDASZE :
- 2 sypialnie

MEDIA:
- prąd (solary)
- woda i kanalizacja – miejska
- gaz- zbiornik

Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca.

Reklama