Praca na produkcji obuwia! Znajomość j. Niemieckiego A2 od 10,88€ + liczne dodatki!

data dodania 2022-06-21
telefon kontaktowy 717000489
ogłoszenie zamieścił staffing pro

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O
zarejestrowana pod nr KRAZ 23196,
dla jednego ze swoich klientów w Görlitz poszukuje
pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako pracownik produkcji

Oferujemy :
-stawka : 10,88€/h
-premia za wyniki (w zależności od wydajności pracownika)
-premia za pracę w sobotę 25€ doliczane do wypłaty
-dodatki zmianowe : 22-4 : 125% ,niedziela : 50% , święta : 100%
-zwrot za dojazd powyżej 40km (0,13€-za każdy km maksymalnie 7€)
-24 dni urlopu w 1 roku i 25 dni urlopu w drugim roku pracy
-Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Opis stanowiska :
Pomocnik maszyn, wstępny montaż, wykrawanie, wykrawanie juty i skóry (automatyczne wykrywanie)
- ostrzenie noży, przycinanie, tłoczenie, malowanie natryskowe, szlifowanie i osadzanie podeszew,
- obsługa maszyn, pokrywanie podeszwy, szczypanie, przeróbka butów, klejenie , pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
-komunikatywny niemiecki
-prawo jazdy + własny samochód
-motywacja do pracy w systemie 3-zmianowym
-certyfikat szczepienia lub “szybki” test nie starszy niż 24h
(w przypadku braku szczepienia test trzeba okazywać codziennie przed rozpoczęciem zmiany)
-noszenie maski FFP
-okres wypowiedzenia