Operator / Operatorka Maszyny Produkcyjnej od 4 500 zł

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-06-06
telefon kontaktowy 48503175637
ogłoszenie zamieścił l.frankowski
stanowisko Operator / Operatorka Maszyny Produkcyjnej
wynagrodzenie netto 3500
pracodawca STAFFING PRO SP. Z O.O
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR / OPERATORKA MASZYNY PRODUKCYJNEJ

Miejsce: Strefa ekonomiczna WYKROTY

Obowiązki:

-obsługa maszyny produkcyjnej,
-realizacja zleceń produkcyjnych wg harmonogramu,
-wprowadzanie korekt potrzebnych do ustawień maszyny,
-kontrola jakości wykonanych detali z rysunkiem wykonawczym,

OCZEKUJEMY
-minimum rocznego doświadczenia na stanowisku operatora maszyny produkcyjnej
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
-gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY
-stawka od 4500 zł brutto/mies.
-możliwość rozwoju w firmie z kapitałem zagranicznym
-dofinansowanie dojazdu do pracy
-dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
-benefity zdrowotne i sportowe
-premia za polecenie kandydata do pracy 500 zł
-premia w wysokości 500 zł po przepracowaniu 6 miesięcy

APLIKUJ: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Operator--Operatorka-Maszyny-Produkcyjnej/72133/li?lang=pl