Biuro 28,27m² z klimatyzacją i światłowodem

cena 45,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2023-09-11
telefon kontaktowy 504083295
ogłoszenie zamieścił domokreacje
powierzchnia (m²) 28
lokalizacja Matejki 5
rok budowy 2019

Poszukujesz idealnej przestrzeni biurowej dla swojej firmy? Mamy dla Ciebie propozycję wynajmu niezależnego lokalu przeznaczonego na biuro o powierzchni 28,27 m², znajdującego się na 2. piętrze elegancko zaaranżowanego budynku biurowego, położonego przy ul. Matejki w Bolesławcu, w urokliwej części miasta. Lokal dostępny jest jako pierwszy najem, odświeżony po niedawnym remoncie.

Lokal składa się z przestronnego i ustawnego pomieszczenia biurowego z dostępem do 2 toalet oraz aneksu kuchennego w części wspólnej. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych pomieszczeń biurowych na tym samym piętrze.
Do budynku przynależy parking.

Standard wykończenia:
- ściany pokryte gładziami,
- podłogi wyłożone panelami,
- klimatyzacja,
- ogrzewanie podłogowe sterowanie elektronicznie.

Główne zalety:
- poszukiwana lokalizacja, blisko centrum,
- bezpłatny szybki światłowód,
- ogrzewanie w cenie najmu,
- dużo bezpłatnych miejsc parkingowych poza strefą.

Koszt najmu wynosi 45,00zł netto/m² (wystawiamy fakturę VAT). Media, takie jak woda i ścieki oraz prąd, rozliczane są proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni. W cenie najmu zawarte są ogrzewanie oraz dostęp do szybkiego Internetu światłowodowego.

Wymagana jest kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem tego komfortowego lokalu biurowego, skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację nieruchomości. Zapewniamy doskonałe warunki dla rozwoju Twojej działalności w prestiżowej lokalizacji.

Reklama