materiał promocyjny

Budowa myjni bezdotykowej

Kobieta myjąca auto
fot. aspera.com.pl Wiele osób poszukuje pomysłu na dobry biznes. Ma to być alternatywa dla pracy na etat i niskich zarobków. Spośród wielu propozycji, tymi które cieszą się największą popularnością jest prowadzenie sklepu spożywczego, jazda na taksówce oraz prowadzenie myjni bezdotykowej. Dziś opowiemy co nieco o tym ostatnim pomyśle.
istotne.pl 1 myjnia, automyjnia, miasto lubin

Reklama

Budowa myjni bezdotykowej

W obecnych czasach posiadanie samochodu nie jest żadnym przywilejem, ale koniecznością. Samochód jest nam niezbędny do podjęcia pracy, dowożenia dzieci do szkoły, realizowania zakupów czy odwiedzin u rodziny. Ceny aut zdecydowanie spadły i samochody są dostępne dla każdego z nas. W rodzinach standardem jest posiadanie nie jednego, ale zazwyczaj dwóch, a czasami i więcej aut. Każdy z nas lubi poruszać się czystym i zadbanym samochodem. Jego mycie to dla niektórych przyjemność, ale dla większości obowiązek. Czynność, którą chcą wykonać szybko, tanio i dokładnie. W tym celu korzystają z lokalnych myjni bezdotykowych. Wygodne, dostępne przez cały rok, pozwalają bezpiecznie umyć samochód, nie nadwyrężając domowego budżetu. W miastach całej Polski, zarówno tych dużych i małych, myjnie bezdotykowe pojawiają się coraz częściej. Można je spotkać w pobliżu stacji benzynowych, hipermarketów, jak również są to niezależne myjnie, usytuowane w korzystnych lokalizacjach.

Budowa myjni bezdotykowej – również dla ciebie

Jeśli podoba ci się perspektywa prowadzenia własnej myjni bezdotykowej, to zrealizowanie takiej inwestycji wcale nie jest tak trudne, jak możesz się spodziewać. Istnieje duża liczba firm, zajmujących się kompleksową budową myjni bezdotykowych. Oferują one pełne know how, dostarczenie urządzeń, technologii, montaż, serwis, a także szkolenia dla pracowników. Oznacza to że inwestor nie musi poświęcać swojego czasu na poszukiwanie i sprawdzanie dostępnych na rynku rozwiązań. Podpisując umowę z wybraną firmą, budowa myjni bezdotykowej może być ukończona nawet w ciągu 2 miesięcy. Już od pierwszego dnia uruchomienia myjnia zaczyna przynosić pieniądze, zapewniając szybki zwrot inwestycji.

Jakie czynniki przemawiają za budową myjni bezdotykowej

Nie jesteś pewien, czy budowa myjni bezdotykowej to inwestycja, w którą powinieneś wchodzić? Aby rozwiać swoje wątpliwości, powinieneś odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Oto kilka z nich.

Czy w twoim mieście jest myjnia bezdotykowa? Jeśli tak, w jakiej odległości się znajduje, ile jest na niej stanowisk do mycia samochodów, czy panuje na niej duże obłożenie i czy klienci są zadowoleni? Musisz mieć pewność, że twoja budowa myjni bezdotykowej będzie dla nich ofertą konkurencyjną. Jeśli muszą na tę myjnię jechać na drugi koniec miasta, stać w korkach, a na końcu i tak ustawić się w kolejce do myjni, to z pewnością ucieszy ich wiadomość, że w pobliżu pojawi się nowa myjnia bezdotykowa. Twoja myjnia.

Czy posiadasz grunt na którym myjnia bezdotykowa będzie wybudowana lub możesz go wydzierżawić? Myjnia potrzebuje niewielkiej powierzchni, dlatego twoja działka nie musi być duża. Jeśli posiadasz taką nieruchomość w pobliżu głównej drogi, na której panuje duży ruch, to myjnia na pewno wywoła zainteresowanie wśród klientów. Co więcej, fakt że będzie otwarta przez całą dobę sprawia, że będzie ci przynosić pieniądze non stop. Warto wykorzystać dogodne położenie swojej działki i właśnie tam wybudować myjnię.

Czy posiadasz środki na inwestycję? Ile kosztuje budowa myjni bezdotykowej? Tego możesz się dowiedzieć bezpośrednio kontaktując się z wykonawcami. Cena takiej inwestycji może być bardzo zróżnicowana i zależy to od wielkości myjni, ilości stanowisk i technologii, które zdecydujesz się na niej stosować. Gdzie szukać finansowania dla swojej inwestycji? Jest wiele możliwości. Dofinansowania z urzędów pracy, kredyty bankowe, a także poszukiwanie inwestorów, którzy sfinansują częściowo budowę, w zamian za procent z comiesięcznego zysku. Możliwości jest wiele i nie powinieneś mieć obaw, aby nad każdą z nich głębiej się zastanowić.

Techniczne aspekty budowy myjni bezdotykowej

Od strony technicznej i formalnej, nic nie będzie musiało cię interesować. Budowa myjni bezdotykowej w całości zostanie wykonana przez firmę, z którą podpiszesz umowę. To ona w twoim imieniu będzie dopełniać wszystkich urzędowych pozwoleń, a także całościowo zrealizuje inwestycję, zadba o odbiory i uruchomi myjnię, przekazując ją w twoje ręce. Co zatem będzie należało do twoich obowiązków? Spokojnie, wcale ci ich nie zabraknie. Obok codziennego zarządzania myjnią, nadzorowania jej działania, dbania o porządek na jej terenie, będziesz miał zadanie zadbania o reklamę swojej myjni bezdotykowej. Musisz sprawić, aby jak najwięcej kierowców się dowiedziało o niej. Do tego celu niezastąpione jest reklama zewnętrzna w postaci bannerów, pylonów, a także ulotek rozdawanych w wielu miejscach. Przydatna również będzie strona internetowa, reklama w lokalnej prasie i radio, a także informacje przekazywane pocztą pantoflową. Na początek dużą skuteczność w zdobywaniu klientów mają promocje – np. 1 minuta + 15 sekund mycia gratis w cenie 1 złotówki.

Budowa myjni bezdotykowej – Aspera

Reklama