Uwaga! TU zaniżają odszkodowania za uszkodzony pojazd

Uwaga! TU zaniżają odszkodowania za uszkodzony pojazd
fot. MZ Czy wiesz, że odszkodowanie, które otrzymałeś z OC sprawcy za uszkodzenie Twojego pojazdu najpewniej zostało zaniżone? Niestety, dotyczy to większości wypłaconych odszkodowań.
istotne.pl wypadek, odszkodowanie

Firmy ubezpieczeniowe obniżają ponoszone koszty związane z przyjęciem odpowiedzialności, zaniżając kwoty, które należą się poszkodowanym. Dotyczy to nie tylko odszkodowań za uszkodzone auto, ale również tych wypłacanych za obrażenia ciała, czy śmierć najbliższych.

Skąd masz wiedzieć, czy to dotyczy również ciebie?

Jeżeli w okresie do trzech lat wstecz zostało wypłacone ci odszkodowanie za uszkodzenie twojego pojazdu w formie pieniężnej (np. przelewem), możemy sprawdzić, czy twoje odszkodowanie było pełne, czy wręcz przeciwnie. Bezpłatnie zweryfikujemy czy należą Ci się dodatkowe pieniądze.

Wyślij nam kopię swojego kosztorysu otrzymanego od Towarzystwa Ubezpieczeniowego w dowolnej formie (scan lub zdjęcie) na mail: [email protected]. To nic cię nie kosztuje ani do niczego nie zobowiązuje. Do trzech dni otrzymasz od nas odpowiedź.

Co w przypadku, jeżeli odszkodowanie było zaniżone?
Jeżeli tak było, zaproponujemy ci konkretną ofertę finansową w zamian za cesję wierzytelności (wykup twojej szkody rzeczowej).

Dlaczego to się opłaca?
Ponieważ nie ponosisz żadnych kosztów, dosłownie 0 zł! Pieniądze, które ci zaproponujemy, otrzymasz w ciągu 7 dni, od momentu podpisania z nami umowy o cesji. Jest to bardzo prosta procedura wymagająca minimum wysiłku i minimum formalności. Niczym nie ryzykujesz, wszystko jest zgodne z obowiązującym prawem. To o wiele szybszy, prostszy, tańszy
i skuteczniejszy sposób niż dochodzenie należnej kwoty we własnym zakresie. Bez pisania zawiłych odwołań czy skierowania sprawy na drogę sądową.

Nie czekaj! Sprawdź, ile możesz jeszcze otrzymać dodatkowych pieniędzy! Wyślij swój kosztorys na: [email protected]

Tekst zlecony