Z Kukizem o jednomandatowych okręgach wyborczych

Z Kukizem o jednomandatowych okręgach wyborczych
fot. Sławek/Wikimedia Commons Już w ten weekend uczniowie mają możliwość osobiście spotkać się z Pawłem Kukizem, muzykiem, działaczem społecznym i od niedawna radnym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.
istotne.pl paweł kukiz

Paweł Kukiz będzie gościem specjalnym Akademii Efekt JOW, w której mogą wziąć udział uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu lubińskiego. Organizatorem jest Instytut Studiów Obywatelskich Obywatele24.pl.

Akademia Efekt JOW to połączenie nabywania wiedzy z zakresu działalności społecznej, demokracji i wyborów z grami oraz zabawą. To bardzo ciekawa propozycja na nadchodzący przedświąteczny weekend – nie tylko dla tych, którzy już działają społecznie, ale i dla tych, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę z zakresu tematyki nauk społecznych.

Prelegentami będą również dr hab. Zdzisław Ilski z Politechniki Wrocławskiej oraz Patryk Hałaczkiewicz i Artur Heliak, liderzy akcji Zmieleni.pl. Uczestnicy otrzymają certyfikaty, które śmiało można wpisać do swojego CV.

Spotkania odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-16:00 w Centrum Kultury Muza. Zainteresowani mogą się zgłaszać pod nr. tel. 660 638 987 lub mailowo: [email protected]. Liczba miejsc ograniczona.

Kasper Nowak/ii