Koncert charytatywny – Przyjaciele dla Rafała z The Mohers Band

Muzyk
fot. CK Muza Ekipę Fix Up tworzy Czterech Muszkieterów gitar/perkusji: Tomek, Damian, Sobek i Michał. Nawet wróżbita Maciej nie przewidział, że los połączy ścieżki chłopaków. A połączył – i się zaczęło.
istotne.pl 0 koncert, obstawa prezydenta, ck muza lubin, miasto lubin

Reklama

Fix Up od kilku lat tworzy melodyjny rodzaj punk rocka. Na koncie mają wiele koncertów w kraju, studyjny krążek wydany dzięki współpracy z wytwórnią Lou & Rocked Boys/Rockers, a w zanadrzu – i to pojawi się już niebawem – kolejną eksplozję energicznego punk rocka, gotową i oczekującą na spektakularne objawienie. Na ich koncertach można spodziewać się wszystkiego, co jest kwintesencją uprawianej przez nich muzyki. Za każdym razem, gdy panowie rządzą na scenie, kawałki bijące przez głośniki powodują kumulację potężnej, pozytywnej energii, której nie powstydziliby się nawet Czterej Jeźdźcy Apokalipsy! Wszystko można zmierzyć przy pomocy setek twarzy, wtórujących przy wokalu, a także przez widoczne hektolitry potu, który jest dowodem na to, że Fix Up na koncercie daje z siebie 200%.

The Liverpool powstał w 1999 r. w Lubinie i od razu sięgnął po nagrodę na I Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Grających Muzykę The Beatles, by zaraz potem ruszyć z koncertami w Polskę. We wrześniu 2000 r. do zespołu dołączyli Waldek Siarkiewicz i Sebastian Walczak, zastąpiony później przez Wojtka Obajdę. The Liverpool to czterech wyjątkowo energetycznych mężczyzn oddanych muzyce. Ich żywiołowe wykonania legendarnych utworów to dla publiczności masa frajdy i dobrej zabawy z przytupem. Oprócz hołdu dla The Beatles w repertuarze fantastycznej polskiej czwórki usłyszeć można covery The Rolling Stones, Jimiego Hendrixa, a także Czerwonych Gitar, Perfectu, Lady Pank i Dżemu oraz inne hity szalonych lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Radość i zabawa – te słowa najlepiej opisują The Liverpool.

Obstawa Prezydenta istnieje od 1986 r. i pochodzi z Bolesławca. Brali udział m.in. w festiwalach: Przystanek Woodstok, Rawa Blues, Tyski Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla. Na koncertach zespół wykonuje głównie własne utwory, ale też piosenki The Rolling Stones, Blues Brothers, Chucka Berry'ego. Obstawę można usłyszeć i zobaczyć w małych klubach muzycznych, jak i podczas dużych festiwali, na zlotach motocykli, imprezach plenerowych.

CK Muza zaprasza 19 czerwca, godz. 19:00. Klub Pod Muzami, cegiełki w cenie 20 zł.

CK Muza Lubin/ii

Reklama