Terminy egzaminów na prawo jazdy

Samochód
fot. Powiat Lubiński Lubiński ośrodek egzaminacyjny został już oficjalnie otwarty, a co za tym idzie – rozpoczęły się już egzaminy na prawo jazdy kat. B. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, że egzaminy odbywać się będą w czwartki i piątki, w grudniu będą to środy i czwartki.
istotne.pl 0 prawo jazdy, miasto lubin

Reklama

– W tych dniach można zdawać egzamin teoretyczny i praktyczny na prawo jazdy, można się zapisywać na egzaminy, przenosić miejsce egzaminów w Legnicy do Lubina i odwrotnie, jeśli ktoś zapisał się wcześniej, i zasięgnąć wszelkich niezbędnych informacji – mówi Ewa Legienc, kierowniczka Biura Zarządu Powiatu w Lubinie.

Lubiński Oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy czynny będzie w grudniu we wszystkie środy i czwartki, za wyjątkiem 24 i 25 grudnia, w godzinach od 8:00 do 15:00.

Do ośrodka można wchodzić przez wejście główne Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie bądź bezpośrednio: od strony placu manewrowego.

Szczegółowe informacje dotyczące niezbędnej dokumentacji oraz opłat związanych z egzaminami dostępne są na stronie WORD-u Legnica.

Powiat Lubiński/ii

Reklama