Akcja Lato

Akcja Lato
fot. freeimages.com (lusi) Wielkimi krokami zbliżają się tak długo wyczekiwane wakacje. Regionalne Centrum Sportowe, jak co roku, przygotowało z myślą o najmłodszych szereg atrakcji w trakcie sezonu letniego.
istotne.pl rcs lubin

Akcja Lato to cykl imprez sportowych organizowanych dla dzieci i młodzieży przez całe wakacje. Każdego roku w turniejach organizowanych przez RCS uczestniczy kilka tysięcy osób.

W tym roku do wyboru jest aż 12 dyscyplin sportowych. Po raz pierwszy uczestnicy będą mieli okazję zagrać w squasha na profesjonalnych kortach w Hali Widowiskowo-Sportowej, a także zmierzyć się ze ścianką wspinaczkową w hali przy Szkole Podstawowej nr 14. Poniedziałki upłyną na zabawie i nauce pływania na basenach krytych, wszyscy chętni będą mieli także okazję do gry w siatkówkę, piłkę ręczną czy tenis ziemny. A to jeszcze nie koniec.

Na wszystkie przygotowane atrakcje podczas Akcji Lato wstęp jest bezpłatny. – Przez całe wakacje przygotowaliśmy także specjalne promocje cenowe na naszych obiektach – mówią organizatorzy. – Bilet na basen jedynie 6 zł, squash już od 25 zł/h, kręgle klasyczne tylko 15 zł, a bowling 25 zł. Podczas imprez zapewniamy napoje, słodycze i dobrą zabawę, a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Akcja startuje już 6 lipca zabawami i nauką pływania na Basenie Centrum 7 (ul. Sybiraków 11). Kolejna atrakcja to gry i zabawy na kręgielni zaplanowane na 7 lipca. Do dyspozycji będą 4 tory kręgli klasycznych, 2 tory do bowlingu oraz dwa stoły bilardowe. RCS zaprasza do kręgielni w Lubinie przy ul. Odrodzenia 28b.

Szczegółowe informacje na stronie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

RCS Lubin/ii