Deszcz, nadmierna prędkość – BMW w przydrożnym rowie

Deszcz, nadmierna prędkość – BMW w przydrożnym rowie
fot. KPP Lubin Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 14 marca przed południem. Kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Na szczęście ucierpiał jedynie samochód.
istotne.pl policja, kolizja, zdarzenie drogowe

14 marca 2015 r., około 10:00, dyżurny lubińskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Obora. Policjant na miejsce skierował funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego.

Jak ustalili policjanci, 30-letni mieszkaniec gminy Lubin wraz z pasażerką jechał w kierunku Lubina. Na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu, zahaczając o drzewo, po czym auto przechyliło się na lewy bok. Na szczęście w tym zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał. Zniszczony został jedynie pojazd.

Kierujący za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze został ukarany mandatem karnym; na jego konto wpłynie 6 punktów karnych,

Policja lubińska apeluje do kierowców: Warunki na drodze są trudne, padający deszcz oraz niska temperatura powodują, że przyczepność pojazdu do nawierzchni jest zmniejszona. Zachowajmy ostrożność na drogach!

KPP Lubin/ii