Gość z planety Badedadeusz

Spektakl
fot. CK Muza To współczesna bajka o podłożu science fiction. To ciekawa historia (z zabawnymi dialogami i świetną muzyką), poruszająca temat tolerancji oraz zdrowego odżywiania. Połączenie teatru z edukacją. Zapraszamy na niezwykłą przygodę nie z tej ziemi!
istotne.pl 0 teatr, ck muza lubin, miasto lubin

Reklama

Fundacja Zjednoczonych Artystów FuZjA to młoda organizacja, powstała w 2014 r. z inicjatywy Justyny Gumiennej, Krzysztofa Gumiennego oraz Doroty Gumiennej. Fundacja zajmuje się powoływaniem nowych zespołów artystycznych, organizowaniem projektów kulturalnych i artystycznych, szkoleń, warsztatów z zakresu edukacji artystycznej oraz podejmowaniem wszelkich działań twórczych. Dla Zarządu Fundacji niezwykle ważny jest rozwój kulturalny młodych ludzi, wspierany poprzez wprowadzanie ich w świat sztuki.

Centrum Artystyczno-Edukacyjne „ZG-Muzyk” to jedna z pierwszych prywatnych szkół muzycznych na Dolnym Śląsku (powstała w 1994 r.). Twórcami ośrodka są Dorota Gumienna i Zbigniew Gumienny. Początkowo szkoła nosiła nazwę Studium Muzyczne „ZG-Muzyk”. Z czasem poszerzono ofertę o naukę języków obcych i taniec, tworząc Centrum Artystyczno-Edukacyjne „ZG-Muzyk”. Aktualnie, poza zajęciami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, CAE angażuje się w projekty kulturalno-artystyczne.

Czas trwania: ok. 60 minut
Wiek widza: 5-11 lat
Premiera spektaklu odbyła się w Teatrze Baza w Warszawie 1 lutego 2015 r.
Produkcja: Fundacja Zjednoczonych Artystów FuZjA oraz Centrum Artystyczno-Edukacyjne „ZG-Muzyk”
Autor: Maciej Sosnowski
Muzyka: Krzysztof Gumienny, Sobiesław Buchta
Plakaty: Agnieszka Ewa Sierzputowska Nezkafe
Scenografia: Anna Staniszewska, Klaudyna Sadolewska-Moskal
Kostiumy: Klaudyna Sadolewska-Moskal
Reżyseria: Justyna Gumienna
Obsada: Adam Retmaniak, Justyna Gumienna, Gaja Listewnik, Damian Jankowski, Kacper Gugała.

CK Muza zaprasza 1 czerwca na godz. 10:00. Duża sala, bilety 15 zł.

CK Muza Lubin/ii

Reklama