Delegatury starostwa będą funkcjonować kolejny rok

Delegatury starostwa będą funkcjonować kolejny rok
fot. Wikimedia Commons Delegatury Starostwa Powiatowego w Lubinie, działające w Urzędzie Gminy w Rudnej i w UMiG w Ścinawie, okazały się strzałem w dziesiątkę.
istotne.pl rudna, ścinawa, powiat lubiński

Podjęto decyzję o podpisaniu porozumienia pomiędzy urzędami na kolejny rok ich funkcjonowania. – Dochodzą do nas informacje, że obie delegatury działają bardzo dobrze, a z roku na rok załatwia w nich sprawy urzędowe coraz więcej mieszkańców gmin. W związku z tym Powiat Lubiński podpisał porozumienie na kolejny rok działania delegatur zarówno w Rudnej, jak i w Ścinawie – mówi Ewa Legienc, kierowniczka biura Zarządu Powiatu w Lubinie.

Przypominamy, że w obu delegaturach można zarejestrować się w urzędzie pracy, złożyć wniosek o pozwolenie na budowę czy rejestrację pojazdu bez konieczności przyjeżdżania do Starostwa Powiatowego w Lubinie.

Delegatura Starostwa Powiatowego w Lubinie, działająca w Rudnej, mieści się na pierwszym piętrze urzędu gminy i jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30. Urząd Pracy natomiast znajduje się na drugim piętrze i na parterze magistratu i jest czynny w poniedziałki i środy, w godzinach od 9:00 do 14:00.

Delegatura Starostwa Powiatowego w Lubinie, działająca w Ścinawie, mieści się na pierwszym piętrze urzędu miasta i gminy w pokoju nr 20 i jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30, a we wtorki od 8:00 do 16:00. Urząd Pracy mieści się w tym samym pokoju i obsługuje interesantów we wtorki, czwartki i piątki, w godzinach od 9:00 do 15:00.

Powiat Lubiński/ii