Ukradł perfumy o wartości blisko 5 tys. zł

Podejrzany
fot. KPP Lubin 33-letni mieszkaniec Lubina został zatrzymany na terenie Polkowic. Grozić mu może kara od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.
istotne.pl 183 policja, kradzież, miasto lubin

Reklama

Lubińscy kryminalni pracowali nad sprawą dotyczącą kradzieży mienia w sklepach. – Łupem sprawcy padły przede wszystkim markowe perfumy o łącznej wartości blisko 5 tysięcy złotych – informuje asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. – Funkcjonariusze ustalili, że podejrzany wchodził do sklepu i udając klienta, obserwował personel drogerii, a następnie wykorzystując ich chwilową nieuwagę, brał z półek markowe, drogie perfumy. Mężczyzna, nie mając zamiaru płacić za towar, szybko się oddalał z miejsca przestępstwa.

Kryminalni ustalili, że za wspomniane kradzieże odpowiedzialny może być 33-letni mieszkaniec Lubina. Podejrzanego zatrzymano w Polkowicach.

Lubinianin przyznał się do winy. Mężczyzna był już karany za przestępstwa przeciw mieniu. Teraz grozić mu może od trzech miesięcy do nawet pięciu lat więzienia.

Reklama