Pożegnali policjanta, który przez 30 lat służył lubinianom

Pożegnali policjanta, który przez 30 lat służył lubinianom
fot. KPP Lubin Pierwszy zastępca komendanta powiatowego policji w Lubinie nadkom. Andrzej Barna podziękował za wiele lat służby odchodzącemu na zasłużoną emeryturę asp. szt. Dariuszowi Jankowskiemu, który pracował w Wydziale Prewencji jako dzielnicowy.
istotne.pl policja

Dzielnicowy asp. szt. Dariusz Jankowski służył w szeregach policji ponad 30 lat. Był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za efektywne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lubińskiego.

KPP Lubin:

Niesamowicie zaangażowany policjant z poświęceniem oddawał się swojej pracy. Nigdy nie odmawiał pomocy, zawsze znalazł czas, żeby doradzić młodszym stażem policjantom.

W czasie uroczystości pożegnalnej za dotychczasową współpracę oraz profesjonalną i pełną poświęcenia służbę dzielnicowemu podziękował I zastępca komendanta powiatowego policji w Lubinie nadkom. Andrzej Barna.

Na koniec asp. szt. Dariusz Jankowski złożył wszystkim podziękowania za wieloletnią współpracę, która odbywała się „w atmosferze życzliwości i wzajemnego szacunku”. Lata swojej służby w tej jednostce odchodzący policjant ocenił jako cenne doświadczenie.

Lubińska policja:

Dariuszowi życzymy dobrego zdrowia, optymizmu oraz dużo pomysłów na dalszą przyszłość.