„Jestem chuliganem, nigdy się nie zmienię”. Słowa 59-latka, który znęcał się nad rodziną

„Jestem chuliganem, nigdy się nie zmienię”. Słowa 59-latka, który znęcał się nad rodziną
fot. freeimages.com (a-625434) Mężczyzna, który psychicznie i fizycznie znęcał się nad żoną i synkiem, został tymczasowo aresztowany.
istotne.pl policja, znęcanie się

Do zdarzenia doszło 1 lutego, o godzinie 14.00. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej w jednym z bloków na osiedlu Przylesie w Lubinie.

Gdy przyjechali na miejsce, zastali nietrzeźwego mężczyznę, który był strasznie pobudzony. Nawet w obecności mundurowych groził swojej rodzinie.

Jak ustalili mundurowi, 59-letni mieszkaniec Lubina od dłuższego czasu psychicznie i fizycznie znęca się nad swoją żoną i 7-letnim synem. (W rodzinie tej prowadzona jest już procedura Niebieskiej Karty).

Kobieta, aby przerwać trwającą od wielu miesięcy gehennę, złożyła zawiadomienie o znęcaniu się przez męża nad nią i dzieckiem.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Awanturnik nadal odgrażał się rodzinie. A na koniec dodał, że... jest chuliganem i nigdy się nie zmieni.

Zgromadzony przez policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 59-latkowi zarzutu fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną i dzieckiem. Sąd Rejonowy w Lubinie – na wniosek prokuratora – aresztował agresora na 3 miesiące.