Znamy laureatki 11 edycji konkursu „Bezpieczeństwo w oczach dziecka”

Praca
fot. KPP Lubin To już po raz jedenasty dzieci rywalizowały w konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo w oczach dziecka”. 23 listopada 2015 roku laureaci odebrali nagrody na uroczystej gali.
istotne.pl 0 policja, konkurs, miasto lubin

Reklama

„Bezpieczeństwo w oczach dziecka” – pod takim hasłem odbył się, już jedenasty raz, konkurs plastyczny dla dzieci z powiatu lubińskiego, który organizowany jest pod patronatem Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, kierowanej przez starostę lubińskiego przy wsparciu komendanta powiatowego policji w Lubinie.

Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Policjantka z Zespołu Profilaktyki Społecznej, przy wsparciu ulubieńca dzieci SpongeBoba, przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze. Na spotkanie dla najmłodszych przybyli również funkcjonariusze z Inspekcji Transportu Drogowego, a młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie przygotowała piękny występ, poprzez który przekazała swoim młodszym kolegom i koleżankom niezbędne informacje o bezpieczeństwie.

Nie zabrakło także policyjnej maskotki Komisarza Lwa, z którym każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na konkurs wpłynęło 385 prac plastycznych z 20 placówek. Jury wyróżniło 63 prace, a wśród nich trzy zwycięskie stworzyły:

  • Lena Głowacz – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie;
  • Aleksandra Tylawska – Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej;
  • Zuzanna Miedziak – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce.

KPP Lubin/ii

Reklama