„Oddaj pluszaka dla dzieciaka”

„Oddaj pluszaka dla dzieciaka”
fot. freeimages.com (Chrissi Nerantzi) Ten apel policjanci kierują do wszystkich, którzy chcą wesprzeć inicjatywę KPP Lubin, aby przekazać pluszaki, gry, bajki i książeczki dzieciom z lubińskiego szpitala.
istotne.pl policja, akcja, szpital

Do 18 grudnia 2015 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie trwać będzie zbiórka pluszaków, gier i książeczek dla chorych dzieci, przebywających w Szpitalu Miejskim w Lubinie. – W ubiegłym roku odzew na akcję „Oddaj pluszaka dla dzieciaka” przerósł nasze oczekiwania – mówią mundurowi. – Pluszaki przekazywali pracownicy z różnych miejsc pracy, tłumnie odwiedzając naszą komendę.

I dodają: – Po rozmowie z pracownikami szpitala w tym roku prosimy o przekazywanie: pluszaków, różnych gier planszowych i bajeczek (najlepiej nowych lub niezniszczonych). Czas świąt jest szczególnym okresem, w którym każde dziecko powinno mieć uśmiech na twarzy. Przekazując przed Wigilią zebrane podarunki, mamy nadzieję ów uśmiech na twarzach wszystkich młodych pacjentów wywołać i pozwolić im zapomnieć o chorobie.

Zbiórkę dla dzieciaków prowadzi Zespół Profilaktyki Społecznej KPP Lubin, ul. Kilińskiego 10 A, pokój 36.

KPP Lubin/ii