Ona wszczęła awanturę, oni... wpadli z narkotykami

Ona wszczęła awanturę, oni... wpadli z narkotykami
fot. freeimages.com (Yasson) Zaniepokojeni sąsiedzi powiadomili lubińskich policjantów o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta.
istotne.pl policja, narkotyki

11 listopada 2015 r., po godz. 18.00, do dyżurnego lubińskiej policji zadzwonili zaniepokojeni mieszkańcy jednego z bloków osiedla Przylesie. Z ich relacji wynikało, że w jednym z mieszkań doszło do awantury. Policjant na miejsce skierował patrol z wydziału prewencji.

Jak ustalili policjanci, do jednego z mieszkań przyszła kobieta, która twierdziła, że są tam jej rzeczy. Gdy nikt jej nie otwierał drzwi, usiłowała dostać się do niego siłą, w czym pomagali jej znajomi.

W środku doszło do awantury pomiędzy nią a mężczyznami, którzy prawdopodobnie wynajmują mieszkanie. Funkcjonariusze uspokoili wszystkich.

Co ciekawe, w czasie interwencji w jednym z pomieszczeń mundurowi zauważyli rozstawiony namiot. W jego wnętrzu znaleźli... uprawę konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczono 25 sadzonek konopi indyjskich oraz susz, z którego można by przygotować blisko 500 porcji handlowych marihuany.

Trzech mieszkańców Lubina – dwóch 23-latków i 26-latek – zostało zatrzymanych.

KPP Lubin/ii