Kolejny atak wilków – tym razem w Ocicach

Dyskusja dla wiadomości: Kolejny atak wilków – tym razem w Ocicach.


 • On (A81G5O), 2018-06-01 21:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I zawsze najbardziej cierpią psy tak zwane podwórkowe... WIEŚNIAKI nigdy się nie nauczą , że miejsce psa jest przy człowieku a nie w budzie!!!!!!

 • xxx (ALxJmH), 2018-06-01 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak jak zaznaczył Anonim, media wmawiają ludziom bzdury a osoby nie potrafiące samodzielnie myśleć je powtarzają. Skoro wilkom wolno bronić terytorium przed osobnikami tego samego gatunku ale z innego stada a wszyscy" wykształceni i uduchowieni" twierdzą, że to jest ich natura i bronią te zwierzęta to mam nadzieję, że wypowiedzą się w kwestii która zaraz poruszę i mam nadzieję, że potwierdza swoja teorie o dążeniu do przetrwania gatunku. Dlaczego mieszkańcy Europy nie maja prawa bronić swoich granic przed najazdem ludzi z innego kontynentu ? Dlaczego pozwala się obcym kulturowo osobnikom przyjechać na teren europy i wymuszać na rdzennych mieszkańcach aby dostosowywali się do ich kultury i obyczajów ? Co powiedzieć o "elitach europejskich" którzy nakazują karać swoich mieszkańców za łapanie ryb bez karty wędkarskiej a nie reagują kiedy obcy baz paszportu i wizy przekraczają granicę europy ? Czy to jest normalne, ze rdzenni mieszkańcy maja mniej praw niż "najeźdźcy ?

 • TR (AN0f4E), 2018-06-01 23:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dogadać się z tymi wilkami, żeby zagryzły cztery ujadliwe kundle moich sąsiadów, które nie dają mi żyć? Moi sąsiedzi twierdzą, że szczekanie i ujadanie jest naturą psa, i nie da się z tym nic zrobić...
  Drogie wilki, zapłacę tuszą tłustego świniaka za każdego zagryzionego kundla!
  Za sąsiada płacę krowę!

 • j (An27bH), 2018-06-01 23:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  zacznijcie te psy zsbierac do chalup,a nie na to pozwalacie!!!!!!!!#

 • Tępiciel imbecyli (ekh86i), 2018-06-02 06:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Tępiciel Baranów (Vvt0j) napisał(a):

  Nie rozumiem dyskusji prowadzonych na ten temat. Przypominam, że to wilk przed laty zamieszkiwał lasy na których zostały zbudowane domostwa. To człowiek tępił populacje tych zwierząt, i zamieszkał na ich. terenach. Wasza mentalność średniowiecza jest po prostu żałosna.. Zabić bo zjadł psa o.O Poczytajcie cos cokolwiek na temat trybu życia wilka, zaznajomcie się z jego naturą a dopiero później wyciągajcie z tego wnioski.. Bardzo możliwe,ze za tymi przypadkami stoi pojedynczy stary osobnik odrzucony od watahy, który nie ma siły na bieganie za sarnami a tym bardziej na walke z człowiekiem. Jak wypuścisz małe dziecko w nocy, lub psa to licz się z konsekwencjami baranie a nie obwiniaj za to wilka. Taka jest natura, kolei rzeczy a ludzki śmieć nie jest nauczony żyć w zgodzie z naturą i swoją głupotą morduje niewinne zwierzęta, które po prostu chcą przetrwać..

  Ta?To sobie wpisz w wyszukiwarkę" ataki wilków w 2018".Cyrk z nimi jest w całej Polsce.W biały dzień potrafią psa z pod sklepu porwać i stać na przystanku gdy dzieci idą do szkoły.Łażą po kilka sztuk.Inteligenty (inaczej) się znalazł.

 • Konrad (A81ZnP), 2018-06-02 07:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Artykuł to typowe bzdury rozpowszechniane przez PZŁ w celu dodania fermentu. Nie ma dowodów że to wilki. A lokalny portal ocieka razem z myśliwymi podnieceniem

 • qasx (ANyeqJ), 2018-06-02 07:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ok wszystko się fajnie na forum pisze ale rzeczywistość nie jest już taka fajna(miastowe nie znajooo)...mam kundelka wolno biegającego po ogrodzonym podwórku...fajny Fafik. Tylko jak chce autem wyjechać albo nawet rowerem i na chwilkę bramę otworzę, to Fafik ucieka i tyle go widziałem....nie ma szans go złapać!!(próbowałem) Wraca później...tak po 3-4 dniach tułaczki taki styrany, że aż mi go szkoda....I jak taki piesek 'zaznaczył' swoje terytorium(u każdej suki we wsi) to należy się spodziewać wizyty wilka, który idzie po zapachu i eliminuje zagrożenie-konkurencję..może ogrodzenia nie przeskoczy ale Fafik idzie na długą smycz-nie łańcuch(żeby nie było)Sąsiedzi się skarżą...

 • Jan (A81XAr), 2018-06-02 09:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z czego ta Pani dr ma doktorat? Z mniemanologii stosowanej? kompletny bełkot człowieka opłacane przez zagraniczne fundację. Pani dr to nieprawda i człowiek jest zagrożeniem w ekosystemie dla wilków, wycinamy lasy, sądzimy nowe, zbieramy grzyby, polujemy . Chodząc po lesie robimy siusiu i znaczymy teren to wg Pani doprowadzi do przyjścia wilka na naszą posesję.... Takie bzdury to tylko w Polsce. Niech Pani napisze jak jest w Danii, Francji, Holandii,Niemczech- niech Pani tam pojedzie ze swoją teorią behawioryzmu wilków. To skończyć się MUSI jakąś tragedią i śmiercią dziecka- Pani weźmie odpowiedzialność? Nie Pani powie, że należy pilnować dzieci lub wymyśli Pani teorię dzika bo jest to wygodne. A co z małymi sarnami, dzikami czy z zającami? Jak długo może trwać ta rzeź tych zwierząt przez wilki? One już uciekają z lasów na pola i blisko siedzib ludzkich bo w lesie czają się wilki. Tacy nawiedzeni jak Pani prowadzą do tragicznej depopulacji zwierząt leśnych z powodu jednego gatunku. Niech Pani zajmie się konikami.

 • anonim (wo9XG), 2018-06-02 19:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  My tez mamy swoje terytorium i bedziemy bronic. Swoje rodziny. A mysliwi za bron i do dziela. A jak nie to niech ich tropia i wywioza na pustynie.

 • Ja (ekhKAv), 2018-06-02 21:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Strach dzieciom pozwolić spać w namiocie pod domem.Psy biegały cały czas po posesji teraz trzeba było kojec z pożądanym drutem kolczastym postawić i muszę zamykać je na noc żeby jakieś ścierwo ich nie zaatakowało.Co to k....rwa ma być,że na moim podwórku wilk ma więcej do gadania niż ja.

 • Ja (ekhKAv), 2018-06-02 21:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani dr pi...li newsy z doopy.Tzn mam dzieci trzymać pod kluczem bo czasami chodzimy na grzyby to i zdarza się im zrobić siku w krzaczorach?W tej sytuacji niech jakiegoś dojdę to źle skończy i wcale nikogo nie zamierzam informować.

 • Słowianin (ALxaIf), 2018-06-03 01:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chodzę dużo po lasach i uwierzcie mi miałem taką sytuację że bez gazu pieprzowego nie poradził bym sobie ot cała prawda o tym jak to wilki nie są zagrożeniem... Lepiej samemu nie wchodzić do lasu. A szczególnie w rejonach Zebrzydowej , Ocic, Gromadki, Krzyżowej, Osłej. Tam jest ich najwięcej.

 • wojo (ALxJaH), 2018-06-06 18:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Słowianin (ALxaIf) napisał(a):

  Chodzę dużo po lasach i uwierzcie mi miałem taką sytuację że bez gazu pieprzowego nie poradził bym sobie ot cała prawda o tym jak to wilki nie są zagrożeniem... Lepiej samemu nie wchodzić do lasu. A szczególnie w rejonach Zebrzydowej , Ocic, Gromadki, Krzyżowej, Osłej. Tam jest ich najwięcej.

  Bzdura i nie siej strachu.. Jeżdże na rowerze w las głeboki wpod wieczór i wieczorem i jakoś nigdy wilka nie spotkałem, tak samo ty go nie spotkałeś, Bo wilk Cie wyczuje i sam się oddali od człowieka taka jego natura

 • nie znoszę kundli! (ANUZzk), 2018-06-24 10:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzięki wilki! Im mniej nocnych ujadaczy tym lepiej. Wolałbym słuchać wycia wilków nocną porą niż tego ujadania kundli.

 • obywatel x (An2wpD), 2018-06-24 19:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  wojo (ALxJaH) napisał(a):

  Bzdura i nie siej strachu.. Jeżdże na rowerze w las głeboki wpod wieczór i wieczorem i jakoś nigdy wilka nie spotkałem, tak samo ty go nie spotkałeś, Bo wilk Cie wyczuje i sam się oddali od człowieka taka jego natura

  to co piszesz jest prawdą w puszczy a nie w słabo zalesionych terenach . Tobie proponuję przywiązać sie do palika w lesie z tabliczką zapraszam na obiad - jełop .