dentysta dla dziecka

 • troskliwa mama (eGTvAc), 2017-02-28 20:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  wybieramy się z córką do dentysty i zależy nam żeby to był ktoś z podejściem do dzieci. Ostatnia wizyta nie wypadła najlepiej i nie chciałabym narażać jej kolejny raz na dodatkowy stres. ktoś moze pomóc? tylko zależy mi na opinii kogoś kto faktycznie był z dzieckiem u dentysty i było ok

 • majami (ALUKr4), 2017-03-02 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja byłam z siedmioletnią córką w zeszłym tygodniu w lubident. obie byłyśmy zadowolone więc myślę ze śmiało możecie tam iść. Nawet specjalnie zapytałąm jeszcze córci teraz co sądzi o pani stomatolog to wykrzyczała mi "jesssst suuuper" :) więc chyba wszystko ok :)

 • iza895 (ANxrRO), 2018-08-06 14:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja z dziećmi jeżdżę do Gabinetu Stomatologicznego Lityńskich w Jaworze. Mają tam super miłą obsługę, dzięki czemu dzieciaki nie boją się chodzić do dentysty. I ja też jestem spokojna, bo wiem, że pracują tam specjaliści, którym można zaufać. Nigdy nie miałam też problemu z umówieniem wizyty. Polecam! Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.

 • Natka525 (Av0SCE), 2018-08-13 13:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polecam Ci poszukać tutaj, poczytać opinie o lekarzach stomatologach i na pewno kogoś znajdziesz https://ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog/lubin Wiadomo, że dla dzieciaka trzeba kogoś wyrozumiałego i delikatnego. Mam nadzieję, że kogoś znajdziez ;)