Majówkowe atrakcje z OSiR-em

Majówkowe atrakcje z OSiR-em
fot. freeimages.com (macleod) 1 maja zapraszamy na piknik siatkarski. 3 maja odbędzie się rowerowa wyprawa do trzech jezior.
istotne.pl rower, majówka, piknik

W piątek, 1 maja, o godzinie 10.00 legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na Piknik siatkarski. Impreza odbędzie się na boiskach treningowych w parku Miejskim.
Organizator przygotuje dla graczy osiem boisk trawiastych, na których rywalizować będą siatkarze w kategoriach: gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej i otwartej. Zwycięskie drużyny otrzymają puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy będą częstowani kiełbaską z grilla.
Zapisy przyjmowane są e-mail: [email protected] lub w dniu imprezy do godz. 9.30 w biurze zawodów. Wpisowe wynosi 1 zł od osoby i 20 zł od drużyny.

W niedzielę, 3 maja, Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Majówkę Rowerową do Trzech Jezior. Rowerzyści wyruszą spod siedziby OSiR (ul. NMP 7) o godzinie 11.00. Trasa prowadzić będzie z Legnicy przez Ziemnice, Grzybiany i Jaśkowice do Kunic. Cykliści zatrzymają się na postój w Grzybianach, gdzie czekać na nich będą pyszne ziemniaki w mundurkach. Wypoczęci i zrelaksowani nad Jeziorem Koskowickim wyruszą przez Rosochatą nad jezioro Jaśkowickie, które objadą stroną zachodnią. Dalszy szlak rowerowej majówki powiedzie drogą asfaltową do Kunic. Tam, nad miejscowym jeziorem w ośrodku Posejdon rowerzyści zażyją dłuższego odpoczynku i posilą się gorącą strawą. Powrót odbywać się będzie we własnym zakresie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają rodziny i rowerzystów indywidualnych (dzieci do lat 11 tylko pod opieką dorosłych). Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców na udział w rajdzie. Wpisowe - 7 zł indywidualnie, 15 zł - rodzinnie. Zapisy w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7, tel. 076 72 33 801, e-mail: [email protected] do dnia 30 kwietnia lub w dniu imprezy. Limit - 200 uczestników.

UM Legnica/ii