Poznajesz tego mężczyznę? Brał udział w transakcji narkotykowej

Poznajesz tego mężczyznę? Brał udział w transakcji narkotykowej
fot. CBŚP Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny z portretu pamięciowego proszone są o kontakt z CBŚP.
istotne.pl policja, chojnów, narkotyki

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzą pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku sprawę poszukiwawczą, dotyczącą nieznanego mężczyzny, zamieszanego w przestępstwo narkotykowe.

W maju 2014 roku mężczyzna z portretu pamięciowego brał udział w transakcji narkotykowej w okolicach miejscowości Chojnów (powiat legnicki), podczas której przekazał ustalonej osobie torbę, w której znajdowały się znaczne ilości środków odurzających, w tym marihuany, substancji psychotropowych i tabletek MDMA.

Rysopis poszukiwanego: wiek około 50 lat, średnia budowa ciała, wzrost około 180 cm, twarz owalna i opalona, siwe włosy, łysina czołowa, siwe, sumiaste wąsy, okulary. Mężczyzna był ubrany w granatową wiatrówkę, krótkie, jeansowe spodnie i niebieskie buty. Poszukiwany poruszał się w charakterystyczny sposób: jakby chodził na palcach.

Portret pamięciowyPortret pamięciowyfot. CBŚP

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tej osoby, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 058 32 14 529 w godzinach między 7:30 a 15:30.

CBŚP/ii