Tadeusz Krzakowski ponownie prezydentem Legnicy

Tadeusz Krzakowski ponownie prezydentem Legnicy
fot. UM Legnica Według oficjalnych wyników, podanych przez Miejską Komisję Wyborczą, w drugiej turze wyborów samorządowych, które odbyły się 30 listopada, wygrał urzędujący prezydent Tadeusz Krzakowski.
istotne.pl tadeusz krzakowski

Głosowały na niego 14 394 osoby. Jego kontrkandydat Jarosław Rabczanko otrzymał 10 597 głosów. W sumie głosowało 24 991 osób.

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie w wyborach samorządowych i powierzenie mi ponownie funkcji prezydenta Legnicy. Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w wyborach i udowodnili, że zależy im na rozwoju Naszego Miasta. Jestem niezmiernie wdzięczny za wszystkie miłe słowa i gesty poparcia. To dla mnie bardzo dużo znaczy, że mi Państwo zaufaliście, że wierzyliście we mnie i daliście temu wyraz w niedzielę przy urnach wyborczych, a także w codziennych rozmowach – zarówno tych bezpośrednich, jak i za pomocą maili i wiadomości wysłanych za pomocą mediów społecznościowych. Dostałem od Państwa dużo dowodów sympatii, które są dla mnie bardzo ważne.

Zapewniam, że przez kolejne 4 lata będę sumiennie, rzetelnie i uczciwie pracował na to, by udowodnić Państwu słuszność dokonanego wyboru. Deklaruję wolę współpracy ponad podziałami i wyrażam przekonanie, że teraz, gdy kampania wyborcza już się skończyła, najważniejsza będzie wspólna praca na rzecz dobra Legnicy i jej mieszkańców. Jestem przekonany, że przed nami wymagający czas, ale jesteśmy gotowi na podejmowanie wyzwań i kształtowanie jak najlepszej przyszłości Naszego Miasta, bo Legnica to nasza wspólna sprawa!

Tadeusz Krzakowski
Prezydent Legnicy

UM Legnica/ii