Bezpłatne warsztaty coachingowe w Legnicy

Bezpłatne warsztaty coachingowe w Legnicy
fot. ICF Wrocław Wydarzenie organizowane przez ICF Wrocław to okazja do skorzystania z bezpłatnych warsztatów, sesji i wykładów. W Legnicy poprowadzi je Ilona Wargacka akredytowany coach ACC ICF.
istotne.pl coaching

W tym roku pierwszy raz organizowane są warsztaty i sesje coachingowe w Legnicy w prestiżowej lokalizacji Letia Business Center. Partnerem wydarzenia jest również Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy.

W Legnicy odbędą się dwa warsztaty, w których wartością łączącą jest coaching jako efektywne narzędzie rozwoju .

  • Warsztat coaching kariery odbędzie się we wtorek 19 maja w godzinach 10:00-12:30 w PWSZ w Legnicy ul. Sejmowa 5 bud. C sala 103a (szczegóły w mailu potwierdzającym zapis): szkolenie tylko dla studentów i absolwentów legnickiej PWSZ
  • Warsztaty coaching dla przedsiębiorców w czwartek 21 maja w godzinach 10:00-12:30 w Letia Business Center, sala Nox, Legnica ul. Rycerska 24

ZAPISY wysyłać należy na skrzynkę mailową [email protected], decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztat „Coaching dla przedsiębiorców” skierowany jest do właścicieli firm z sektora MSP, którzy chcą zaplanować działania rozwojowe swoich firm. Tych, którzy odpowiedzialni są za efektywne wdrażanie zmian w organizacji. Na drugi warsztat zapraszamy studentów i absolwentów PWSZ w Legnicy, bowiem jego tematem przewodnim będzie coaching kariery. Dla wszystkich, którzy chcą skutecznie określić swoje cele zawodowe i zaplanować działania służące do ich osiągnięcia w oparciu o swoje mocne strony.

Prowadząca Ilona Wargacka akredytowany coach ACC ICF, certyfikowany trener i praktyk biznesu, trener komunikacji, doświadczony menadżer, od wielu lat właściciel firmy.
Posiada doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży bezpośredniej, tworzeniu zespołów oraz realizowaniu zaplanowanych budżetów, jako dyrektor oddziału w firmie wydawniczej była odpowiedzialna za realizowanie planów sprzedażowych, promocję, marketing i finansowanie oddziału.

Na co dzień jest specjalistą w obszarach, w których poruszają się przedsiębiorcy czyli finansowanie działalności, przepisy związane z kosztami i księgowość, zatrudnianie (także obcokrajowców) i kadry, dbanie o cash flow firmy, tworzenie strategii dla nowych projektów.
W związku ze swoim doświadczeniem specjalizuje się w prowadzeniu coachingu dla przedsiębiorców (właścicieli oraz kadry zarządzającej) w zakresie przygotowywania misji, wizji i wynikającej z nich strategii rozwoju firmy. Wspiera swoich klientów w utrzymaniu motywacji w dążeniu do realizacji celu.

Ilona Wargacka, akredytowany coach ACC ICFIlona Wargacka, akredytowany coach ACC ICFfot. ICF Wrocław

Informacja ICF Wrocław/ii