Piąta edycja Water Jam Jawornik już w ten weekend!

Piąta edycja Water Jam Jawornik już w ten weekend!
fot. KSW Farwater Jawor W dniach 15–16 sierpnia br., w godzinach 10:00–16:00, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Jawornik w Jaworze odbędzie się kolejna, już piąta edycja Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych.
istotne.pl umwd

Organizatorem imprezy jest Klub Sportów Wodnych Farwater przy wsparciu Urzędu Miasta Jawora oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Imprezę wspiera również Dolnośląski Okręgowy Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego oraz PatentyMotorowodne.pl

Głównym celem imprezy jest popularyzacja sportów wodnych wśród mieszkańców Dolnego Śląska poprzez możliwość udziału w takich atrakcjach, jak jazda na nartach wodnych, wakeboardzie oraz kilkuosobowej platformie.

PlakatPlakatfot. KSW Farwater Jawor

Poprzednie edycje imprezy okazały się dużym sukcesem, o czym świadczy coraz większa frekwencja. Tak jak w latach poprzednich, wszystkie atrakcje będą darmowe. – Zapraszamy wszystkich wielbicieli wodnego szaleństwa do wspólnej zabawy podczas Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych „Water Jam Jawornik 5” – mówią organizatorzy.

Szczegóły na Facebooku.

KSW Farwater Jawor/ii