W niedzielę Wielki Test Języka Angielskiego

W niedzielę Wielki Test Języka Angielskiego
fot. Wikimedia Commons W niedzielę, 14 września, cała Polska napisze Wielki Test Języka Angielskiego, by w ten sposób po raz trzeci udowodnić, że angielski to dla nas nie problem. Drugi raz do testu zasiądą także legniczanie.
istotne.pl test, język angielski

W Legnicy imprezę zorganizuje Centrum Edukacji Fischer. Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem prezydenta Tadeusza Krzakowskiego.

W sprawdzianie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych, młodzież i dorośli. Udział jest bezpłatny. Wielki Test Języka Angielskiego odbędzie się o godz. 11:00 w Galerii Piastów.

Organizatorzy proszą o przybycie 30 minut przed rozpoczęciem, w celu potwierdzenia udziału. Każdy uczestnik musi się zarejestrować poprzez stronę http://legnica.znaangielski.pl/. Rejestracja już ruszyła. Podczas rejestracji będzie już możliwość odpowiedzenia na pytanie konkursowe. Spośród najciekawszych odpowiedzi organizatorzy wyłonią laureatów, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Nagroda główna to 3 tablety i całoroczne kursy językowe. Lista nagród wciąż rośnie. Do wygrania będą darmowe kursy językowe, karnety na pakiety zajęć, vouchery do salonów kosmetycznych, fitness klubów, restauracji oraz wiele nagród rzeczowych. Szczegóły można śledzić na stronie internetowej i fanpage’u na Facebooku.

Podczas testu nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano specjalne animacje i dodatkowy konkurs plastyczny. Test napiszą m.in. piłkarze Miedzi Legnica i redakcja portalu e-legnickie.

Więcej informacji na temat wielkiego testu można znaleźć na stronie www.polskaznaangielski.pl. Koordynatorzy – tel. 605 050 598 lub e-mail [email protected].

UM Legnica/ii