Jak zdobyć unijne pieniądze na rozwój firmy?

Jak zdobyć unijne pieniądze na rozwój firmy?
fot. UM Legnica Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje 9 września w Legnicy bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
istotne.pl przedsiębiorczość, umwd, ue

Główny temat to pozyskiwanie środków z funduszy europejskich na rozwój działalności w ramach ogłoszonego przez Dolnośląską Instytucję Pośredniczącą we Wrocławiu oraz w ramach inicjatywy JEREMIE konkursu. Przedstawione też zostaną ogólne informacje, dotyczące Regionalnego Programu Operacyjnego dla Dolnego Śląska na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Legnicy, czyli w budynku Letia Business Center (ul. Rycerska 24) w godzinach 10:00-13:15.

Osoby zainteresowane tym szkoleniem proszone są o przesłanie zgłoszenia drogą mailową: [email protected] do 7 września 2014 r. ze wskazaniem: imienia i nazwiska, nazwy firmy/instytucji oraz e-maila kontaktowego do firmy.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy opis spotkania z programem dostępny jest na stronie UMWD.

UM Legnica/ii