Jak się odnaleźć na rynku pracy? Bezpłatne warsztaty dla pań w Legnicy

Jak się odnaleźć na rynku pracy? Bezpłatne warsztaty dla pań w Legnicy
fot. UM Legnica Wrocławska Fundacja Wsparcia Społecznego zaprasza mieszkanki Dolnego Śląska do udziału w warsztatach, które odbędą się w 18 września br. (czwartek) w Legnicy w ramach Mobilnej Akademii Kobiet Aktywnych.
istotne.pl warsztaty, kultura

Udział w spotkaniach mogą brać niepracujące mieszkanki Dolnego Śląska, które chciałyby powrócić na rynek pracy. Organizatorzy zapraszają też panie przebywające na urlopach macierzyńskich lub wychowawczych. Można przyjść z dziećmi, którymi zajmą się opiekunki – animatorki.

Generalne pytanie projektu brzmi: Jak sprostać wymaganiom rynku pracy? W odpowiedzi pomogą warsztaty:

  • Mama w labiryncie rynku pracy
  • Dobry wygląd – dobry początek
  • Silne więzi, czyli o trudzie rozstania.

Dla zainteresowanych pań przewidziano konsultacje osobiste z psychologiem i doradcą zawodowym.

Spotkanie w Legnicy odbędzie się 18 września, o godz. 10:00 w Legnickim Centrum Kultury (LCK) przy ul. Chojnowskiej 2 (wejście od ulicy Bilsego). Podczas warsztatów uczestniczki będą miały możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV, otrzymają też materiały szkoleniowe. Nie zabraknie również poczęstunku.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest zgłoszenie udziału telefonicznie (667 893 120Marta Lebiecka, 887 834 379Lucyna Pachciarz) lub poprzez stronę internetową www.fundacjawsparciaspolecznego.pl.

UM Legnica/ii