materiał promocyjny

Najtańsze fotele masujące i ich funkcjonalności

Fotel
fot. restlords.com Chociaż każdy marzy o tym, by zawsze sięgać po najwyższą półkę pod względem jakości, statystycznie ponad 70% użytkowników sklepów internetowych wybiera opcję sortowania od najniższej ceny. Nie ma w tym oczywiście nic złego!
istotne.pl 1 zdrowie, fotel, miasto legnica

Reklama

Każdy z nas szuka dodatkowych oszczędności, lecz warto wiedzieć, jak połączyć najlepszą jakość i super ofertę – zwłaszcza gdy chodzi o konstrukcje dysponujące wysoką ceną i uznawane za prestiżowe, np. fotele do masażu.

Naturalnie pod uwagę bierzemy jedynie oryginalne konstrukcje, które charakteryzują się doskonałymi opiniami użytkowników. Na rynku znaleźć można wiele modeli foteli masujących o dużo niższych cenach, lecz zazwyczaj są to produkty o niezweryfikowanej jakości i funkcjonalnościach. Przy zaprezentowanych przez nas modelach mamy pewność, że są one wytrzymałe, niezawodne i zbudowane na podstawie sprawdzonych części. 

Ile kosztuje najtańszy fotel masujący i co oferuje?

Można powiedzieć, że rozróżniamy dwie kategorie najtańszych foteli masujących. Rozdzielmy więc markowe fotele masujący wyprodukowane przez renomowanych producentów ze sprawdzonych komponentów i wyposażenie wątpliwej jakości. 

Pierwsza grupa będzie zaczynać się od 2000 złotych. Często można spotkać w promocyjnych cenach takie modele jak Massaggio Piccolo, dlatego warto co jakiś czas czas sprawdzać oferty w sklepach typu Rest Lords. Druga kategoria to produkty od kilkuset złotych.

Różnica funkcjonalności

Jeśli wydaje Ci się, że jeden program masażu będzie wystarczający na każdą okazję, to jesteś w ogromnym błędzie. Niestety, prawdopodobnie będziesz po kilku dniach dokładnie znał rozmieszczenie rolek w każdej fazie, więc po prostu szybko znudzisz się nowym nabytkiem. Massaggio Piccolo dysponuje 3 programami i 3 technikami masażu, więc możliwości są od razu o wiele większe. Dodatkowo posiada on poduszki powietrzne i opcję sparowania telefonu przez moduł bluetooth w celu odtworzenia muzyki przez głośniczki znajdujące się w zagłówku. Czy to nie jest ciekawa alternatywa dla najbardziej wymagających? Oczywiście, że tak. 

Materiały i ich jakość

Chcesz cieszyć się swoją inwestycją i przyjemnością z masażu przez wiele lat? W takim razie musisz wybrać konstrukcję, która zagwarantuje niezawodność. Massaggio Piccolo to dowód na to, że tańsze konstrukcje są wyprodukowane z taką samą starannością, jak najbardziej prestiżowe fotele masujące. Syntetyczna skóra, obicia z komponentów syntetycznych, wytrzymałe szwy i metalowa konstrukcja to niemal obietnica wieloletniej satysfakcji. 

Czy warto kupować fotele masujące z najniższej półki cenowej?

Chociaż możemy rozpisywać się na temat zalet dużo droższych konstrukcji i jak mało atrakcyjne są propozycje za kilkaset złotych, wybór należy jedynie do Ciebie. Mamy jednak nadzieję, że mimo wszystko sięgniesz po Massaggio Piccolo, jeśli chcesz lub musiszu minimalizować koszty zakupu. To sprawdzony i renomowany sprzęt, który gwarantuje wieloletnią niezawodność.

Reklama