Domar Development – dlaczego możesz im zaufać?

Domar Development – dlaczego możesz im zaufać?
fot. domardevelopment.pl Czy wiesz, czym dokładnie zajmuje się firma deweloperska? Jeśli nie, to ten artykuł pozwoli Ci lepiej zrozumieć jej działanie. Poznasz także nowoczesną firmę Domar Development, której możesz w pełni zaufać.
istotne.pl inwestycja, dom, miasto legnica

Czym zajmuje się deweloper?

Deweloper budowlany jest inwestorem (osobą fizyczną lub prawną), który inwestuje pieniądze w budowę różnego rodzaju nieruchomości. Taka inwestycja jest przeznaczona do sprzedaży lub wynajmu. Mogą to być między innymi:

 • domy mieszkalne
 • obiekty biurowe, handlowe, przemysłowe
 • apartamenty
 • bloki mieszalne.

Jakie są zadania dewelopera?

Na początku deweloper kupuje wybraną przez siebie nieruchomość, a następnie ją rozbudowuje lub remontuje. Może też kupić działkę, zaprojektować budowę i nadzorować ją. Jego ostatnim zadaniem jest wystawienie budynku na sprzedaż lub wynajem.

Ustawa deweloperska – ważny element pracy deweloperów

Celem ustawy deweloperskiej jest regulowanie zasad ochrony praw nabywcy nieruchomości deweloperskiej. Chodzi w niej przede wszystkim o to, żeby chronić zainwestowane pieniądze nabywcy przed ewentualnym bankructwem dewelopera.

Poznaj najważniejsze informacje na temat Domar Development

Domar Development jest spółką grupy DOMAR, która realizuje projekty inwestycyjne we Wrocławiu i okolicach. Jej siedziba mieści się we Wrocławiu przy ulicy Braniborskiej. To nowoczesna i szybko rozwijająca się firma, w której pracuje młody i wykwalifikowany zespół specjalistów. Zrealizowane przez nich projekty mają bardzo różnorodny charakter. Spośród innych firm deweloperskich Domar Development wyróżnia się:

 • oryginalnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta
 • trzymaniem się wyznaczonych terminów
 • rzetelnością, to znaczy przygotowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów przed rozpoczęciem prac
 • chęcią pomocy klientowi nie tylko przed budową i w trakcie jej trwania, ale również po zakończeniu prac.

Czym jeszcze zaskoczy Cię firma Domar Development?

Domar Development w latach 2015-2017 w czasie realizowania inwestycji KOMOROWICE III zaprezentowała innowacyjną technologię pod nazwą VR marketing. To tak zwany marketing w wirtualnej rzeczywistości, w którym wykorzystuje się specjalne okulary. Dzięki nim możesz przenieść się do wirtualnej rzeczywistości 3D i zobaczyć, jak będą wyglądały domy znajdujące się w ofercie dewelopera.

Zobacz, kto docenił Domar Development

Domar Development jest laureatem wielu nagród. Zdobył między innymi:

 • pierwsze miejsce na Targach Nieruchomości Nowy Adres w maju 2016 roku
 • drugie miejsce na Targach Nieruchomości Nowy Adres w marcu 2016 roku
 • nagrodę Golden Arrow odnoszącą się do technologii VR marketing.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądały te wydarzenia, obejrzyj krótkie relacje znajdujące się na stronie https://domardevelopment.pl/o-firmie/.

Jaki projekt realizuje obecnie Domar Development?

Najnowszą realizowaną inwestycją Domar Development jest Kryształowa2, są to cztery trzykondygnacyjne domy wielorodzinne. Sprawdź tę ofertę, jeśli interesują Cię:

 • pomieszczenia funkcjonalne
 • pomieszczenia przemyślane tak, aby była możliwość zrealizowania mieszkań dwu-, trzy- lub czteropokojowych
 • optymalne nasłonecznienie, które zapewnia duży komfort użytkowania.

Jak widzisz, Domar Development to jeden z bardziej oryginalnych deweloperów na wrocławskim rynku. Jego najważniejszą ideą jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta dotyczącym układu i funkcjonalności mieszkań, dlatego stara się mu pomagać na każdym etapie realizacji zamówienia. Firmę cechuje także terminowość, rzetelność oraz pomysłowość, jak chociażby wprowadzenie wspominanej już innowacyjnej technologii VR marketing. Sprawdź firmę Domar Development i przekonaj się, że możesz jej zaufać.

tekst zlecony