Spotkanie z przedsiębiorcami w Legnicy

Spotkanie z przedsiębiorcami w Legnicy
fot. Krzysztof Gwizdała Budowa drogi ekspresowej S3 na Dolnym Śląsku otwiera nowe możliwości zagospodarowania terenów inwestycyjnych wzdłuż trasy.
istotne.pl przedsiębiorczość, lsse

Beneficjentem położenia na styku najważniejszych szlaków komunikacyjnych w regionie – drogi S3 i autostrady A4 – jest Legnica. Miasto to posiada atrakcyjną ofertę inwestycyjną przygotowaną przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, Ministerstwo Gospodarki oraz Urząd Miejski w Legnicy.

W najbliższy poniedziałek, w trakcie spotkania z przedsiębiorcami, o szansach rozwoju strefy ekonomicznej na terenie Legnicy, wsparciu, na jakie mogą liczyć polscy i zagraniczni inwestorzy, oraz ofercie kierowanej zwłaszcza do małych i średnich firm opowiedzą: Rafał Jurkowlaniec, prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy, Ilona Antoniszyn-Klik, podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki, oraz Piotr Borys, doradca w Gabinecie Politycznym Ministra Spraw Zagranicznych RP.

– Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się w poniedziałek 19 października br. o godz. 10:00 w sali 226 Urzędu Miasta w Legnicy przy placu Słowiańskim 8 – zachęcają organizatorzy.

LSSE/ii