Legnica liderem konkursu najpiękniejszych iluminacji

Legnica liderem konkursu najpiękniejszych iluminacji
fot. UM Legnica Już po raz trzeci Legnica wystartowała w konkursie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne. I po raz trzeci, dzięki głosom internautów, jest liderem na Dolnym Śląsku.
istotne.pl konkurs, legnica, iluminacja

Konkurs „Świeć się z Energą” wystartował 11 grudnia. Do 29 grudnia na Legnicę oddano 1405 głosów. Kolejne miejsca w regionie zajmują: Świdnica (547), Strzelin (483), Oława (241) i Wałbrzych (129). Nasze miasto ma ogromną przewagę nad konkurentami. Ale do 11 stycznia, kiedy to kończy się etap regionalny, możemy pokazać że stać nas na dużo więcej!

Zgłoszone do plebiscytu rozświetlone miasta walczą ze sobą w dwóch etapach: regionalnym i ogólnopolskim. Z każdego województwa wyłoniony będzie jeden zwycięzca. Trafi do niego tytuł i nagroda o wartości 10 tys. zł ze sklepu internetowego sklep.energa.pl, z przeznaczeniem urządzeń na wskazany przez miasto cel dobroczynny.

W drugim etapie miejscowości rywalizować będą o tytuł Świetlnej Stolicy Polski i nagrodę główną. Laureat otrzyma energooszczędny sprzęt AGD ze sklepu internetowego sklep.energa.pl o łącznej wartości 50 tys. zł do przekazania na wybrany przez miasto cel społeczny.

Każdy głos się liczy. W pomaganiu przez głosowanie każdego dnia można oddać tylko określoną liczbę głosów, dlatego pamiętajmy, że zaangażowanie przez cały okres trwania zabawy jest bardzo istotne.

Wszyscy, którzy chcą zagłosować na Legnicę, mogą to zrobić poprzez:

Konkurs „Świeć się z Energą” oprócz ogólnopolskiego plebiscytu miast, składa się również z konkursu na najlepiej udekorowaną galerię handlową oraz konkursu fotograficznego dla osób indywidualnych. Wszelkie szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie www.swiecsie.pl.

UM Legnica/ii