Jogging dobry na sobotę

Jogging dobry na sobotę
fot. UM Legnica Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy organizuje 5 marca o godz. 10.00 Sobotni Jogging, rekreacyjny bieg dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie, sylwetkę i dobry nastrój. Biegacze spotykają się na bieżni lekkoatletycznej w parku Miejskim.
istotne.pl

Bieg rozpocznie się rozgrzewką, a następnie wszyscy chętni wyruszą z instruktorem na dwukilometrową trasę po parku. Tempo biegu dostosowane będzie do możliwości każdego z uczestników. Na koniec ćwiczenia rozciągające.

Organizatorzy nie liczą czasu, nie stawiają żadnych barier. Satysfakcją będzie samo ukończenie biegu. – Wychodząc z założenia, że najważniejsze zasady zdrowego stylu życia to sport i zdrowie, umożliwimy uczestnikom także skorzystanie z indywidualnej porady dietetyka i lekarza sportowego – zachęca dyrektor OsiR-u Andrzej Gąska.

I dodaje: – Przybliżą oni zalety joggingu oraz jego wpływ na zdrowie, sylwetkę i nastrój. Dietetyk przedstawi zasady dobrego i zdrowego odżywiania się. W sobotę czekamy na wszystkich, także legnickich seniorów.

UM Legnica/ii