Jeśli po kredyt, to do Vivusa!

Jeśli po kredyt, to do Vivusa!
fot. whitepress.pl Vivus jest aktualnie jedną z największych na polskim rynku pozabankową firmą udzielającą pożyczek.
istotne.pl pieniądze

Na forach internetowych oraz portalach poświęconych pożyczkom i kredytom zbiera bardzo dobre opinie, jako rzetelna firma, działająca na jasnych i przejrzystych zasadach. Dodatkowo Vivus oferuje swoim nowym klientom niezwykłą promocję: pożyczkę z zerowym oprocentowaniem, zwaną: pierwszą pożyczką bez kosztów.

Pierwsza pożyczka bez kosztów – czy to możliwe?

Tak. Wystarczy założyć profil na stronie Vivus.pl i potwierdzić tożsamość oraz numer konta poprzez przelanie 0,01 złotego (jednego grosza) na konto firmy z adnotacją, iż potwierdzamy swoją rejestrację i zgadzamy się na umowę pożyczki Vivus. I już. Staramy się o pierwszą pożyczkę i to bez dodatkowych kosztów. Jej maksymalna wysokość to 2000 złotych, od których naprawdę nie zapłacimy żadnych odsetek. Gotówka pojawia się na koncie w błyskawicznym niemal tempie, bo już po 15 minutach od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej, jeśli mamy konto w jednym z większych banków. W innych przypadkach czas oczekiwania na przelew może się nieco wydłużyć, a wynika to z sesji międzybankowych ustalonych przez nasz bank. Po 30 dniach oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. A już po 7 dniach od spłacenia pożyczki, możemy wziąć następną, tym razem wyższą. Dodatkowo możemy skorzystać z trwającej do końca lutego promocji „Więcej na dłużej”, czyli... możemy rozłożyć spłatę pierwszej pożyczki na dłuższy okres. Wystarczy w terminie spłacić minimum połowę pożyczonej kwoty, aby spłata pozostałej części została przedłużona o kolejne 30 dni. W ten sposób spłacamy swoją pożyczkę nie w 30 a w 60 dni.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Vivusa?

Jeśli niewystarczającym argumentem jest brak kosztów przy pierwszej pożyczce i szybkość uzyskania gotówki, można szukać dalej... W razie trudności ze spłatą pożyczki w terminie można przedłużyć okres spłaty o 7, 14, a nawet 30 dni. Firma proponuje wówczas dogodny plan spłat. Każda spłacona w terminie pożyczka buduje naszą pozytywną historię „pożyczkową”, dzięki czemu w przyszłości możemy starać się o kolejne – o wyższym limicie. Vivus należy do grupy kapitałowej 4finance Group udzielającej pożyczek w 12 krajach, co podnosi jej wiarygodność. Założony profil klienta pozwala na kontrolę finansów w dowolnej chwili. Możemy przez Internet więc nie tylko złożyć wniosek o pożyczkę, ale też sprawdzić termin, kwotę do spłaty, a także aktualne oferty itp. O zbliżającym się terminie płatności klient jest powiadamiany za pomocą SMS-ów i maila, nie trzeba się zatem obawiać, że przeoczymy termin spłaty. Inną istotną zaletą Vivusa jest jego nowoczesność. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, to choćby korzystanie z bezpiecznego, szyfrowanego połączenia, generowanie umów elektronicznych opatrzonych bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu. – A wszystko po to, by oszczędzić czas klientów i chronić środowisko. Do dyspozycji klientów „nieskomputeryzowanych” pozostają konsultanci pracujący na infolinii, którzy nie tylko udzielą informacji, ale też – jeśli wyrazimy takie życzenie – przyjmą wniosek o pożyczkę. Jeśli wolimy wersję papierową umowy, nikt nas nie będzie zmuszać do elektronicznej. Po prostu: drukujemy dwa egzemplarze umowy z maila, podpisujemy i wysyłany.

Więc...

Jeśli już jesteś zmuszony wziąć pożyczkę, skorzystaj z najlepszej na rynku oferty, proponowanej na Vivus.pl – złóż wniosek o pierwszą pożyczkę bez kosztów i ... oczywiście, wykorzystaj ją według uznania.

informacja zlecona